Czas zacząć przygodę z The Red Pill

The Red Pill strona główna

Polecam na wstępie zapoznać się z tym tematem, aby wiedzieć jak się poruszać po blogu i jaki jest jego cel. Blog jest poświęcony filozofii The Red Pill, czyli między innymi tematom społecznym, ideowym i kulturowym. Społeczne tematy najczęściej są związane z tym co nam najbliższe, czyli relacje, związki międzyludzkie, w tym jeśli chodzi o kobiety (które da się zrozumieć). By społeczeństwo The Red Pill się rozwijało potrzebujemy większej społeczności, dlatego prosimy o udostępnienia i lajki na portalach społecznościowych (głównie facebook, twitter i google plus). Jeśli pragniesz się ze mną skontaktować, masz pytania, chcesz podesłać temat do opracowania, potrzebujesz porady, albo chcesz w jakimś sensie mi pomóc użyj tego formularza:

Kontakt

Dostępny jest też w menu w lewym-górnym rogu.

Zachęcam też do rejestracji na blogu o The Red Pill i komentowania.

Rejestracja

Ale też obejrzeć i polubić fanpage na facebooku, dzięki któremu strona uzyska dostęp do większej liczby społeczności.

https://www.facebook.com/redpillersipl/

 

Blog poświęcony jest sprawom dotyczącym naszego codziennego życia, związków, rodziny, wszelkich relacji, seksu, kariery, optymalizacji naszej osobowości, the game (podrywu), spraw psychiki, czy wydobywania naturalnych cech naszej płci. Wszystko to w oparciu o The Red Pill. Będziemy analizować aspekty związków, rozdrabniać je na czynniki pierwsze, by móc sobie pomóc. Będziemy szukać przyczyn złego samopoczucia, dobrych rozwiązań, ale też konsekwencji modelowania płciowością. Będziemy próbować zrozumieć czym jest otaczający nasz świat i nierzadko będziemy odkrywać zakłamanie w bliskim nam obszarach naszego życia.

Na moim blogu wspieramy Myślenie systemowe (link)

Jeśli połkniesz filozofię The Red Pill, powrót do rzeczywistości nie będzie możliwy 😉

Czytelnicy są skarbnicą wiedzy, więc mam nadzieję, że i Ty pomożesz rozbudować społeczność, podając ciekawe tematy do opracowania, linki o sprawach społecznych, o płciach, czy nawet zwykły komentarz, który powie co robię dobrze i co robię nagannie.

Ideą The Red Pill za to nie jest zwiększanie powodzenia w kontekście seksualnym dla obu płci, a na pewno nie pierwszą jego składową, co często społeczności The Red Pill jest zarzucane.

Na początku polecam przeczytać te ważne teksty o The Red Pill, by wiedzieć z czym mamy do czynienia:

Czym jest The Red Pill, oraz co oferują inne pigułki?

i

Czym jest The Red Pill (nie jest jak feminizm) – część druga

Po więcej informacji o idei bloga oraz autorze strony (czyli mnie) odsyłam do menu – lewy góry róg witryny.

Główny motyw The Red Pill czyli kobiety i ulepszanie życia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *