Czas zacząć przygodę z The Red Pill

The Red Pill strona główna

Blog jest poświęcony filozofii The Red Pill, obalaniem kłamstw na temat społeczeństwa, płci i związków, a poruszane także będą tematy ideowe i kulturowe. Społeczne tematy najczęściej są związane z tym co nam najbliższe, czyli relacjami, związkami międzyludzkimi, w tym jeśli chodzi o kobiety (które da się zrozumieć wbrew temu co się mówi i które nie są wyłącznymi ofiarami jak twierdzi feminizm). The Red Pill zajmuje się też męskimi problemami w tym przeróżnymi formami przemocy kobiet, bo nimi nie zajmuje się dzisiaj praktycznie nikt. Podchodzimy też do wielu tematów pod kątem psychologii powszechnej i ewolucyjnej, więc tematy czasem wykraczać będą poza obszar The Red Pill, a zajmować się tym co spotyka nas w życiu w codziennych i niecodziennych sytuacjach. Jednak, by społeczeństwo The Red Pill się rozwijało potrzebujemy większej społeczności, dlatego prosimy o udostępnienia i lajki na portalach społecznościowych (głównie facebook, twitter i google plus). Jeśli pragniesz się ze mną skontaktować, masz pytania, chcesz podesłać temat do opracowania, potrzebujesz porady, albo chcesz w jakimś sensie mi pomóc użyj tego formularza:

Kontakt

Dostępny jest też w menu w lewym-górnym rogu.

Zachęcam też do rejestracji na blogu o The Red Pill i komentowania.

Rejestracja

Ale też obejrzeć i polubić fanpage na facebooku, dzięki któremu strona uzyska dostęp do większej liczby społeczności.

https://www.facebook.com/redpillersipl/

 

Blog poświęcony jest sprawom dotyczącym naszego codziennego życia, związków, rodziny, wszelkich relacji, seksu, seksualności, rozstań, kariery, optymalizacji naszej osobowości, the game (podrywu), spraw psychiki, czy wydobywania naturalnych cech naszej płci. Wszystko to w oparciu o The Red Pill i mój zmysł obserwacji. Będziemy analizować aspekty związków, rozdrabniać je na czynniki pierwsze, by móc sobie pomóc. Będziemy szukać przyczyn złego samopoczucia, dobrych rozwiązań, ale też konsekwencji modelowania płciowością. Tematów życiowych także nie powinno być tak mało, ale to się okaże 😉 Będziemy próbować zrozumieć czym jest otaczający nasz świat i nierzadko będziemy odkrywać zakłamanie w bliskim nam obszarach naszego życia. Bloga będą czytać tylko ludzie z otwartym umysłem, zastanawiający się nad tym co się dzieje.

Na moim blogu wspieramy Myślenie systemowe (link)

Jeśli połkniesz filozofię The Red Pill, powrót do rzeczywistości nie będzie możliwy 😉

Możesz się jakiś czas z The Red Pill nie zgadzać, szczególnie jeśli przeczytałeś tylko kilka tekstów, ale to przechodzi. Po prostu czujesz, że wyłamujesz się z systemu, który karmi Cię kłamstwami i organizm stosuje mechanizmy obronne.

Czytelnicy są skarbnicą wiedzy, więc mam nadzieję, że i Ty pomożesz rozbudować społeczność, podając ciekawe tematy do opracowania, linki o sprawach społecznych, o płciach, czy nawet zwykły komentarz, który powie co robię dobrze i co robię nagannie.

Ideą The Red Pill za to nie jest zwiększanie powodzenia w kontekście seksualnym dla obu płci, a na pewno nie pierwszą jego składową, co często społeczności The Red Pill jest zarzucane.

Na początku polecam przeczytać te ważne teksty o The Red Pill, by wiedzieć z czym mamy do czynienia:

Czym jest The Red Pill, oraz co oferują inne pigułki?

i

Czym jest The Red Pill (nie jest jak feminizm) – część druga

Po więcej informacji o idei bloga oraz autorze strony (czyli mnie) odsyłam do menu – lewy góry róg witryny.

Główny motyw The Red Pill czyli kobiety i ulepszanie życia

3 thoughts on “Czas zacząć przygodę z The Red Pill

 1. U mnie nie było pięciu etapów. Poczułem się jak by ktoś nareszcie zebrał, opisał i nazwał rzeczy które odkryłem na podstawie doświadczeń własnych, innych ludzi i obserwując otaczający mnie świat.

  Dokument o ruchu związanym z prawami mężczyzn i o kobiecie która kiedy go nakręciła to przestała być feministką:
  https://www.cda.pl/video/16765484b

  1. Mnie najbardziej cieszy, że są ludzie, którzy myślą podobnie. Wielu ukrywa to, tylko dlatego, że trzeba iść z falą jaką nadało społeczeństwo.
   Link podrzuciłem do tekstu.

 2. coz po sieci kraza filmy o powrocie do meskosci tego co feminazi zniszczylo, ale nadal dalej tych pustakow jest tyle. dopuki nie zobacze marszow kobiet przeciwko feminazi i broniacych mezczyzn to nie uwierze. plus do tego nie ma co sie za nie brac. wpierw likwidacja feminazi, sjw, antifa i rownouprawnienei w sadach, potem czas by kobiety zaczely sie zmieniac z kurew nastawionych na kase na partnerki. ale jak to mowia “patrz co baba robi, a nie mowi”
  choc najczesciej to “to kurwa mowi”, bo wreszcie sie odezwala

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *