Czas zacząć przygodę z The Red Pill

The Red Pill strona główna

Blog został stworzony na bazie filozofii The Red Pill, którą systematycznie modyfikuję. Blog służy obalaniu kłamstw na temat społeczeństwa, płci, czy związków (głównie feminizm, małżeństwo, rodzina, miłość, seks, dobór płciowy). Na blogu poruszymy także tematy ideowe i kulturowe. Społeczne tematy najczęściej są związane z tym co nam najbliższe, czyli związkami międzyludzkimi (także toksycznymi), w tym jeśli chodzi o naturę kobiet (które da się zrozumieć wbrew temu co się mówi i które nie są wyłącznymi ofiarami jak twierdzi feminizm). The Red Pill zajmuje się też męskim rozwojem i męskimi problemami, w tym przeróżnymi formami przemocy kobiet, bo nimi nie zajmuje się dzisiaj praktycznie nikt. W obecnym systemie, w którym żyjemy obniżono status nam mężczyznom, przez co nie wszyscy odnajdują się w nowych rolach i nie wiedzą jakie czyhają na nich zagrożenia (i teraz wyłączasz stronę, bo sądzisz, że Ciebie to nie spotka). Podchodzimy też do wielu tematów pod kątem psychologii powszechnej i ewolucyjnej, więc tematy czasem wykraczać będą poza obszar The Red Pill, a zajmować się tym co spotyka nas w życiu w codziennych i niecodziennych sytuacjach.

Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że ktoś inny to powiedział, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec lub kapłan, lub że jest to napisane w jakimś świętym piśmie. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu, do tego, co przynosi powodzenie wam i innym. – Budda.

Społeczeństwo ma narzucone pewne normy, a także pewną wiedzę, którą wykorzystuje w dalszym życiu. Nie musisz korzystać z tego PROGRAMU, którym de facto jest. Możesz się odłączyć od Matrixu, gdy przyjmiesz inne spojrzenie, które staram się pokazać. Im większa ilość nas będzie, tym szybciej przejdziemy na wyższy poziom świadomości, co będzie służyć wszystkim w osiąganiu harmonii, spokoju, szczęścia i wielu innych uczuć, które są kasowane przez system zastępując chociażby poczuciem winy, frustracją, czy niedostatkiem (wiedzy, rozumowania).

Moja rada: jeśli przeczytałeś(aś) jeden tekst, który Ci się nie spodobał i się z nim nie zgadzasz – nie rezygnuj po nim. Jest wiele innych tematów i kategorii, którymi się zajmuję, które powinny zatrzymać Cię z nami, tylko należy dobrze trafić i umieć filtrować treści. Pytaj i proponuj treści, bo nie wierzę, że nie masz żadnych przemyśleń!

Na ten moment można wyróżnić kilka głównych działów na stronie:

  • relacje międzyludzkie, w tym romantyczne, pisane z perspektywy optymalnych, męskich strategii i męskiego rozwoju
  • psychologia rodzin i małżeństw (obie sfery dzisiaj zostały zniszczone)
  • toksyczni ludzie (co jest efektem promowania narcyzmu i psychopatii w społeczeństwie)
  • antyfeminizm, czyli wypaczenie idei równości i obalanie kłamstw feminizmu (więcej o szkodliwości feminizmu tutaj – KLIK)
  • przemoc w rodzinie: przemoc kobiet, partnerek, żon i matek (czyli m.in męskie problemy)
  • świadomość inżynierii społecznych i programowania społecznego

Kwestią ważną jest też zrozumienie dokładnego celu strony! A to nigdy nie jest takie hop, ponieważ jesteśmy uczeni mieć zupełnie inne zdanie, niż to, które przekazuję. Na samym początku można zareagować, że wszystko co piszę jest nieprawdą. O tym zobaczysz na obrazku w połowie tego tekstu (fazy integracji z The Red Pill). Poruszane tematy i treści będą zapewne zmieniane, czy będą ewoluować. Będzie to podyktowane potrzebami zainteresowanych.

Wywiad, który służy nam za wzór to wywiad Wojciecha Cejrowskiego z kobietą, której nie nazwiesz feministką. Gatunek kobiet na wymarciu!

 

Także film dokumentalny o wdzięcznej i zaskakującej nazwie – The Red Pill (2016):

The Red Pill na Wikipedii

Reżyserką jest była feministka Cassie Jaye.

Ale i choćby wiele książek, jak Lalka Bolesława Prusa, która podaje nam wiele obserwacji na temat związków sprzed lat.

„Dalibóg, nie znam ani jednej kobiety, w której ciągłym towarzystwie nie zgłupiałbym w pół roku.” Julian Ochocki do Stanisława Wokulskiego.

Także by społeczeństwo The Red Pill się rozwijało potrzebujemy większej i silniejszej społeczności, dlatego jeśli podoba Ci się nasza działalność, chcesz by nadal się rozwijała i istniała, to możesz ją wspomóc:

Wsparcie strony i autoraMożesz zostać dobrowolnym darczyńcą - kliknij, by dowiedzieć się więcej

Jeśli pragniesz się ze mną skontaktować, masz pytania, chcesz podesłać temat do opracowania, potrzebujesz porady, albo chcesz w jakimś sensie mi pomóc użyj tego formularza:

Kontakt

Dostępny jest też w menu w lewym-górnym rogu.

W tym menu ujrzysz też kilka ważnych informacji, jak słownik The Red Pill, rozwinięcie idei bloga (bardzo ważne), czy najczęściej zadawane pytania!

Zachęcam też do założenia konta na stronie i dyskutowania pod tekstami.

Rejestracja

Warto też obejrzeć i polubić fanpage na facebooku, dzięki któremu strona uzyska dostęp do większej liczby społeczności.

https://www.facebook.com/redpillersipl/

Blog poświęcony jest sprawom dotyczącym naszego codziennego życia, związków, rodziny, wszelkich relacji, seksu, seksualności, rozstań, kariery, optymalizacji naszej osobowości, the game (podrywu), spraw psychiki, czy wydobywania naturalnych cech naszej płci. Wszystko to rozpisujemy w oparciu o The Red Pill i mój zmysł obserwacji (który uznasz za trafny, lub nie, gdy zostaniesz z nami). Będziemy analizować aspekty związków, rozdrabniać je na czynniki pierwsze, by móc sobie pomóc z każdym zagadnieniem. Będziemy szukać przyczyn złego samopoczucia, dobrych rozwiązań, ale też konsekwencji modelowania płciowością. Tematów typowo życiowych także nie powinno być tak mało, ale to się okaże 😉 Będziemy próbować zrozumieć czym jest otaczający nasz świat i nierzadko będziemy odkrywać zakłamanie w bliskim nam obszarach naszego życia. Bloga będą czytać tylko ludzie z otwartym umysłem, zastanawiający się nad tym co się dzieje wokół nich, a także ci dla których ważne jest społeczeństwo.

Na moim blogu wspieramy Myślenie systemowe (link)

Jeśli połkniesz filozofię The Red Pill, powrót do rzeczywistości nie będzie możliwy 😉

Możesz się jakiś czas z The Red Pill nie zgadzać, szczególnie jeśli przeczytałeś tylko kilka tekstów, ale to przechodzi. Po prostu czujesz, że wyłamujesz się z systemu, który karmi Cię kłamstwami i organizm stosuje mechanizmy obronne.

Prawda jest jak tlen, dostaniesz za dużo i się rozchorujesz. – Jonathan Carroll

Czytelnicy są skarbnicą wiedzy, więc mam nadzieję, że i Ty pomożesz rozbudować społeczność, podając ciekawe tematy do opracowania, linki o sprawach społecznych, o płciach, czy pisząc zwykły komentarz. Wiele nie trzeba. Po prostu pokaż, że jesteś.

Ideą The Red Pill za to nie jest zwiększanie powodzenia w kontekście seksualnym dla obu płci, a na pewno nie pierwszą jego składową, co często społeczności The Red Pill jest zarzucane. Blog także pragnie delegalizować kołczing, który znamy, który jedyne co robi, to manipuluje emocjami odbiorców (czyli robi to co robi niestety wielu polityków, o czym też warto wiedzieć).

Na początku polecam przeczytać te ważne teksty o The Red Pill, by wiedzieć z czym mamy do czynienia:

Czym jest The Red Pill, oraz co oferują inne pigułki?

i

Czym jest The Red Pill (nie jest jak feminizm)

Tematów do poczytania jest naprawdę dużo. Pytaj śmiało, a polecę coś co warto poznać z gąszczu tekstów.

Ważna zasada: nie atakuj człowieka ani jego emocji, jeśli masz chęć krytykować jego pracę. Atakuj meritum, ideę, przedmiot dyskusji. To jest jedna z najważniejszych zasad dyskutowania, dzięki której można osiągnąć jakiekolwiek porozumienie.

Po więcej informacji o idei bloga oraz autorze strony (czyli mnie) odsyłam do menu – lewy góry róg witryny. Tam też można znaleźć kategorie i archiwa wpisów.

Główny motyw The Red Pill czyli kobiety i ulepszanie życia

Dodaj komentarz

6 komentarzy do "Czas zacząć przygodę z The Red Pill"

avatar
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
MarkZark
Użytkownik

U mnie nie było pięciu etapów. Poczułem się jak by ktoś nareszcie zebrał, opisał i nazwał rzeczy które odkryłem na podstawie doświadczeń własnych, innych ludzi i obserwując otaczający mnie świat.

Dokument o ruchu związanym z prawami mężczyzn i o kobiecie która kiedy go nakręciła to przestała być feministką:
https://www.cda.pl/video/16765484b

Wielki Mizogin
Gość

coz po sieci kraza filmy o powrocie do meskosci tego co feminazi zniszczylo, ale nadal dalej tych pustakow jest tyle. dopuki nie zobacze marszow kobiet przeciwko feminazi i broniacych mezczyzn to nie uwierze. plus do tego nie ma co sie za nie brac. wpierw likwidacja feminazi, sjw, antifa i rownouprawnienei w sadach, potem czas by kobiety zaczely sie zmieniac z kurew nastawionych na kase na partnerki. ale jak to mowia “patrz co baba robi, a nie mowi”

Takijaki
Gość

Ale wiecie tak jak wśród kobiet trafiaja się zle osobniki tak i wsrod facetow, pod tym wzgledem jestesmy podobni, jak dla mnie grunt to wybrac odpowiednia osobe i tyle, a co do tych feminazi to ich sie nie traktuje powaznie, to taki smiech na sali 😉

FanatykMGTOW
Gość

jak dla mnie grunt to wybrac odpowiednia osobe i tyle

Teoretycznie tak, ale praktyka pokazuje jak bardzo jest to trudne, bo przecież blisko połowa małżeństw w Polsce kończy się rozwodem. Przecież ci ludzie wchodząc w związek małżeński na pewno byli przekonani, że wybrali dobrze. Zakładając, że stan narzeczeństwa trwał rok, to ten rok częstego spotykania siebie nawzajem nie wystarczył to stwierdzenia, czy ta druga osoba jest odpowiednia.

Autor strony stara się po prostu zwracać uwagę na zachowania, które być może często się ignoruje, a które nie wróżą związkowi dobrze.