Jak wybrać żonę, czyli im ładniejsza tym bardziej stuknięta

Zadajemy sobie dzisiaj pytanie JAK? Jak wybrać żonę, dziewczynę, partnerkę, konkubinę… Trudna to rzecz, kiedy nie wiemy na co ją stać, kiedy mami nas swoją elokwencją, kiedy nie znamy jej prawdziwej natury… oczywiście póki nie wiemy o The Red Pill.

Myślimy, że może będzie się dało kobietę jakoś “usadzić na miejscu”, gdy trochę się awanturuje. Myślimy, że jeśli kobieta jest zwariowana, to wniesie pozytywnego ducha do związku. Niby na początku nie jest nudno, ale z biegiem czasu nie zauważamy jak nasz logicznie ułożony świat rozpada się na kawałki. Na początku chcieliśmy by się coś działo, ale później doceniamy spokój.

Kiedy jesteśmy niedojrzali popełniamy błąd związany z brakiem umiejętności oceny z jaką kobietą mamy do czynienia, z odczytaniem kobiecej gry pozorów. Niepotrzebnie nakładamy jej aureolę.

Kolega dzisiaj zauważył pewną tendencję. Cytuję:

Wiesz, że gdy poznaję super ładną kobietę to zawsze ma porytą banię, odpier*ala, za dużo gada, fuka, nie da się z nią dłużej wytrzymać i rujnuje mnie psychicznie? Chodzę podrażniony, mam mniej energii, kur*a! Czy one są normalne?

Okraszone kilkoma szczegółami, które może kiedyś rozwinę.

Normalna kobieta to ta która potrafi przyznać, że nie jest normalna
Normalna kobieta to ta która potrafi przyznać, że nie jest normalna

Tak więc w czasie kiedy myślałem o wartościowym contencie The Red Pill na bloga, przypomniał mi się jeden z zabawniejszych filmów “edukacyjnych” tłumaczących jakie są kobiety. Jest wykres, jest skala, są korelacje…

Niektórzy komentują, że Pan Wykładowca powinien za tę prezentację zarobić krocie i aby jego spostrzeżenia wykładano w szkołach od 12 roku życia dla każdego chłopca, a później mężczyzny.

Bo jednak pewnych kobiet trzeba się wystrzegać. Jakich? Ten film Wam wszystko powie:

 

Oczywiście film jest humorystyczny i można go potraktować z przymrużeniem oka 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *