Z jakich powodów kobiety będą uprawiać z tobą seks?

Marylin Manson (muzyk, piosenkarz, malarz) przeprowadził eksperyment społeczny z własnej inicjatywy badając z jakich powodów kobiety chcą uprawiać seks. Manson pytał kobiet czy i dlaczego, by się z nim przespały. Kobiety zazwyczaj wolą spłycać rzeczywistość do uprawiania seksu tylko z miłości, co jest brednią, ponieważ powodów mają dużo. Kobiety tak samo dużo mają powodów do zawierania związków innych niż z miłości. Co jest zaskakujące, bo jeśli kobiety mają tysiące powodów, do tego by uprawiać seks, dlaczego tak często go unikają? Po części Marylin Manson odpowiada na to pytanie, a ja temat rozwinę. Nie oceniam tu jego twórczości, jego jako człowieka, więc jeśli ktoś jest jego przeciwnikiem – nie rozumie sensu mojego pisania. Nawet najmniej lubiany przez nas człowiek może mieć coś do przekazania w istotnych dla nas tematach.

Z jakich powodów kobiety będą uprawiać z tobą seks

Sam Manson jest za Red Pill, między innymi dlatego, że irytuje się, gdy słyszy coraz częściej o przypadkach kobiet, które krzyczą o tym, że były molestowane, gdy faktycznie molestowane nie były. Gdy podrążysz bardziej, okazuje się, że kobiety potrafią czuć się molestowane nawet w przypadku, gdy dostaną “inappropriate gift” (nieodpowiedni prezent). Jest to naginanie definicji poważnego przestępstwa, do odstawiania cyrków i byciu pokrzywdzoną z błahego powodu, a więc robieniu z mężczyzn drapieżników z byle powodu.

Co zabawne Marylin Manson jest oskarżany o mizoginizm. Zabawne, ponieważ miał wiele kobiet i wiele kobiet za nim szaleje. Od kogo nie uczyć się więc o kobietach, jak nie od niego? Najwyraźniej “mizogin” wie dużo więcej niż naiwny, przygłupawy białorycerski “prawdziwy mężczyzna”.

Mimo odstraszającego wizerunku, kochają go najpiękniejsze kobiety świata. “Manson był moim nastoletnim marzeniem, pokochałam go za muzykę i jego intelektualizm. Przeczytałam jego autobiografię od deski do deski i zasypiałam przy jego muzyce” – tak o Mansonie wypowiedziała się Sasha Strunin, polska wokalistka rosyjskiego pochodzenia. Autorka takich utworów jak: To nic kiedy płyną łzy, Zaczaruj mnie ostatni raz, Emely wykonane z Dannym, czy Time to Party jeszcze za czasów The Jet Set.

 

 

Czy nie lepiej mieć fanki w postaci takich blondynek, będąc dzisiejszym tak zwanym fałszywie mizoginem, czy może płakać wobec braku powodzenia u farbujących włosy pod pachami feminazistek? 😀

Kolejny raz dziękuję jednemu z użytkowników strony (Solid Snake) za podesłanie materiału, bym mógł stworzyć artykuł. Jeśli chcecie by wasze nicki były podawane przy artykułach to piszcie śmiało. Ja tu odwalam czarną robotę, wy pomagacie i dlatego tworzymy ciekawą społeczność.

Jak powinny zachowywać się kobiety w związkach w stosunku do mężczyzn?

Zanim zaczniemy tłumaczyć z jakich powodów kobiety będą z nami uprawiać seks, to można posłuchać próbki twórczości człowieka, na którym bazuje mój tekst:

 

Jeśli się komuś nie podoba, przechodzi od razu do tekstu.

Wracając do Marylina Mansona, co ciekawe, był wychowywany przez ojca dominującego (niektóre źródła podają, że szowinistę i seksistę), który twierdził o kobietach i związkach tak (dodałem własne interpretacje):

 • Kobiety nie mogą nosić męskiego odzienia, ponieważ stają się bardziej męskie (np. spodnie), utożsamiając się z męską rolą
 • Jeśli kobieta w związku zaczyna ubierać się w dresy, oznacza to, że przestała chcieć być dla Ciebie seksowna i piękna – wkracza w etap przyzwyczajenia i wygody, w którym prawdopodobnie będziesz stroną żebrzącą o seks
 • Analogicznie, jeśli kobieta stara się wyglądać pięknie bardziej dla nieznajomych niż dla Ciebie (maluje się tylko gdy wychodzicie do ludzi, ubiera ładnie, czy seksownie, tylko na wyjścia), to oznacza, że ma spaczone priorytety. Nie jesteś jej obiektem miłości.
 • Miłość ma wiele oblicz, dlatego nikt nie ma prawa interweniować w związki dwójki dorosłych osób. To one decydują, czy w nich być, czy nie i na jakich warunkach. Tak jak nie śmieszą nas te same żarty, tak samo nie możemy ingerować w to co jest dobre dla innej osoby, bo jest inną osobą, ma inne poglądy, inne odczucia, inne rzeczy ją cieszą, czy smucą. Kto się wpieprza w związek innych ten jest wrogiem tego związku – często są to mama i koleżanki, które zakładają fałszywe maski troskliwych. Jeśli są wrogami mężczyzny, którego kobieta kocha, to znaczy, że są też wrogiem kobiety, która go wybrała i uważają ją, za zbyt głupią, by umiała sama decydować o sobie. Olewamy toksyczne kobiety i toksyczne matki.
 • Kobiety powinny Cię witać w domu miłym uśmiechem, byciem sympatyczną, pogodną i radosną. Dopytując jak się czujesz, o Twój dzień. Oczywiście rozumiemy, że kobiety też pracują, są zestresowane i nie zawsze w humorze, ale nie mogą wyżywać się na mężczyźnie za to. Jeśli od momentu wejścia do domu przez Ciebie patrzą na Ciebie jak “Ty tu przeszkadzasz”, “znowu on”, “znowu czegoś będzie chciał”, to jesteś dla tej kobiety nikim. Wniosek? Unikać kobiet zapatrzonych w siebie, czyli wyznających zasadę: to mężczyzna ma się starać, to mężczyzna ma się kobietą interesować, to mężczyzna ma … (i tutaj lista roszczeń, które zostawiamy na śmietniku historii).
 • Analogicznie. Jeśli kobieta wita Cię w seksownym stroju i mówi “zedrzyj to ze mnie”, to jesteś cały jej. Unikaj tych, dla których seks to przykry obowiązek, w którym to mężczyzna ma odwalać 99% roboty, a kobieta ogranicza się do “jestestwa”.
 • Ojciec Marylina Mansona twierdził też, że aby utrzymać mężczyznę kobieta nie powinna go zagadywać. Znamy kobiety, które chcą mieć zawsze rację, zawsze mieć ostatnie słowo, zawsze pokazywać swoją wyższość. Unikać należy kobiet, które na zwrócenie uwagi reagują a) odwróceniem kota ogonem (a Ty zawiniłeś w 130310230 rzeczy…), b) fochem (jestem ofiarą, nie przemyślę, czy zawiniłam, nie obchodzą mnie odczucia mężczyzny). c) złośliwością (zachowując się na przekór pragną jednocześnie dobrej miłości – wyrzucać na śmietnik takie antyspołeczne półmózgi)
 • Sam Marylin Manson przerobił zasady ojca bardziej w ten sposób, że np. wybierając kobietę do stałego związku należy spojrzeć na to, czy kobieta umie powiedzieć co ma do zaoferowania, co chciałaby zaoferować mężczyźnie, dlaczego właśnie nią należałoby wybrać i wnosić zaangażowanie właśnie dla niej. Jeśli kobieta tego nie umie, to jest na bardzo słabym poziomie intelektualnym i samoświadomości. Mężczyzna według nich zawsze musi wiedzieć czego chce, być konkretnym, wiedzieć co ma do zaoferowania. Kobieta nie może ograniczać się do “nie wiem”, “Ty powinieneś wiedzieć”, “coś z Tobą nie tak, jeśli nie wiesz co mam do zaoferowania”. To są zachowania kompletnie niepartnerskie ze strony kobiety, a więc nie należałoby jej traktować na równi. Jeśli kobieta pragnie równości powinna równą wartość wnosić. W innym wypadku wszystko będzie na głowie mężczyzny, wszystko to co złe będzie winą mężczyzny, a ten jak trochę podupadnie czy to jeśli chodzi o zarobki, prace, zdrowie, wygląd, to zostanie wymieniony na inną gałąź. Da się to przewidzieć po kobiecych zachowaniach już na początku.
 • Jeśli kobieta rywalizuje z Tobą w związku, to jesteś dla niej nikim, ponieważ chce Ci pokazać, że jest bardziej męska od Ciebie. Z założenia jest to test niemożliwy do przejścia, ponieważ tworzy go tak, byś na pewno przegrał. Czy zareagujesz, czy nie zareagujesz. Jeśli kobieta twierdzi, że Twoje problemy są niczym (albo szydzi, że “zostałeś skrzywdzony”), oznacza, że brakuje jej klepki odpowiedzialnej za empatię, czyli dojrzałości emocjonalnej i inteligencji emocjonalnej. Chcesz pustaka w związku? Idź na budowę i sobie trochę ich weź.
 • Unikamy też kobiet popadających w skrajności, zatem: nietroskliwych suk (nic mnie nie obchodzą Twoje problemy mężczyzno, masz być wiecznie zaradny i silny), a także nadopiekuńczych, które za Ciebie chcą rozwiązać dosłownie każdy problem, układają Ci dietę, selekcjonują znajomych, sterują Twoimi wyborami pasji, zainteresowań, pracy i miejsca zamieszkania. Taka kobieta zawsze mówi, że to dla Twojego dobra, ale jest przeciwnie. Pantoflarstwo to synonim dzisiejszego niewolnictwa, braku własnego zdania, braku wartości, godności i braku osobowości. I to pantofle mają najmniej seksu w swoich związkach.
 • Masz prawo umawiać się z kobietami silnego charakteru. Ale czym jest silny charakter? Nie oceniamy go przez umiejętność ustawiania sobie ludzi pod siebie (manipulacje), pyskatość, granie silnej i niezależnej, tylko kobiety, która rzeczywiście potrafi sporo wnieść do związku. Bardzo rzadko spotkasz takie kobiety. W większości jest to udawany charakter, maska, by płakać w poduszkę po nocach i nie móc zasnąć. Jednocześnie zazwyczaj tak jest, że “silne” kobiety czerpią swoją siłę z męskich słabości, więc traktują w związkach mężczyzn w sposób okrutny.
 • Jeśli kobieta jest zmienna, a więc nie dotrzymuje obietnic, słowa, jest nieprzewidywalna, to nie jest kimś godnym zaufania. Unikaj kobiet, które usprawiedliwiają swoją zmienność twierdzeniem “kobieta zmienną jest”. Powinny się tego brzydzić, ponieważ nie są godnym partnerem.  Na przeciw te same kobiety żądają zaufania wobec siebie, mimo, że nie wnoszą cech charakteru mogących stanowić bazę do tego, by im ufać. Miejsce dla nielogicznych, nieobowiązkowych i niedojrzałych kobiet jest przy gromadce kotów.
 • Jeśli kobieta czuje się przedmiotowo traktowana przez Ciebie, gdy chcesz seksu, to oznacza to, że Cię nie kocha. Po prostu nie umie przed sobą tego przyznać, więc zrzuca winę na Ciebie. Ma to za zadanie sprawić, byś poczuł się gorzej, a jak poczujesz się gorzej, to będziesz unikał takich działań. Proste, prawda? Wzbudzanie poczucia winy to jedna z najsilniejszych kobiecych manipulacji, zaraz po zawstydzaniu.

Z jakich powodów kobiety będą uprawiać z tobą seks?

Na przykładzie słów utworu Para-Noir od Marylina Mansona:

 

 

 • Pieprzyłabym się z tobą, bo jesteś sławny. To jest proste. Kobiety lubią mężczyzn wyróżniających się w jakiś sposób na tle przeciętnych. Kobiety lubią mężczyzn popularnych, którzy podobają się innym i odnoszą sukcesy.  Kobiety lubią, gdy jesteś kimś i coś Cię określa.
 • Pieprzyłabym się z tobą dla twoich pieniędzy. To jest jeszcze prostsze. Zachowanie prostytutki i materialistki. Wnosisz zasoby materialne, to kobieta udostępnia seks. Kobieta może nawet Cię poślubić, a za rok czasu rozwieść się z Tobą, z Twojej winy jak sąd uzna (np. za dużo zajmowałeś się swoją sławą, zamiast nią), by odebrała Ci Twój majątek.
 • Pieprzyłabym się z tobą, by cię kontrolować. To jest już coś do czego wiele kobiet i mężczyzn nie umieją się przyznać. Mężczyźni nie widzą, że są ulegli, posłuszni i miękcy dla swoich kobiet, tylko dlatego, że boją się utraty dostępu do seksu. Takiej zależności należy unikać, ponieważ kobieta potraktuje jak słabość, na której może żerować. Kobiety z drugiej strony doskonale wiedzą, że seks może być ich największą wartością, więc uznają za nagrodę dla mężczyzny. Wniesiesz zaangażowanie, zasoby, dobre sprawowanie, to masz seks. Coś pójdzie nie po myśli kobiety? Seksu nie ma, a jest wina mężczyzny. Jeśli w nią uwierzy jest stracony, ponieważ kobieta będzie od teraz wymagać coraz więcej, by móc uprawiać seks. Także dziecko daje kobiecie kontrolę, bo potrafi wymusić na mężczyźnie zostanie z nią, płacenie alimentów, albo przejęcie majątku (bardziej na zachodzie, do nas to dopiero dochodzi). Także zawsze trzeba sprawdzać prezerwatywy i kupować tylko własne. Ważne zasada, którą poznaliśmy: don’t stick your dick in crazy. Unikać świrniętych kobiet, bo zrobią Ci z życia piekło. Metoda łapania na dziecko to już stara, dobrze znana metoda walniętych na łepetynę kobiet (ale i niedojrzałych emocjonalnie, bo dziecko i mężczyzna są dla niej narzędziem).
 • Pieprzyłabym się z tobą, by kiedyś mieć połowę ze wszystkiego, co masz. Jak wyżej. Seks jako narzędzie do zagarniania męskich zasobów, męskiego zdania, męskiego życia, męskich koneksji, dowartościowywania się i wiele innych.
 • Pieprzyłabym się z tobą, by cię zranić i wykorzystać. To jest trochę nagięte tłumaczenie, ale chodzi o to, że intencje tej kobiety nie są słuszne i dobre. Może to być uprawianie seksu z zemsty. Kobieta może chcieć uprawiać seks po to, by zrobić nadzieję, a następnie obwinić o wszystko i odejść. Kobieta rzucona przez Ciebie może chcieć wcielić się w tą co chce seksem i komplementami urobić Cię od nowa, by wcielić się w rolę tej rzucającej. W takich momentach poczuje, że “wygrała” (dowartościowała się). Może też zgłosić zgwałcenie po fakcie. Postępowanie to jest przykładne dla socjopatek i narcyzek.
 • Pieprzyłabym się z tobą dopóki nie znalazłabym sobie kogoś lepszego. Proste. Hipergamia i kobiece zachowanie jak małpki, która nie puści jednej gałęzi, jeśli nie znajdzie drugiej. Typowe wyrachowanie, traktowanie przedmiotowe mężczyzn i zdrada.
 • Pieprzyłabym się z tobą dla sekretu. Kobiety lubią tajemniczość, lubią pozory, zakładać maski. Znamy kobiety, które grają święte cnotki w życiu, a marzą o tym, by być tymi niegrzecznymi za zamkniętymi drzwiami. Jeśli sprawiasz, że kobieta przeżywa z tobą “przygodę”, bo robicie coś amoralnego, to macie sekret. I to już jest powód do uprawiania seksu w ich nudnym życiu, w którym ktoś na siłę je zmusza do bycia dobrą osobą.
 • Pieprzyłabym się z tobą, bo nie pamiętam, czy już się z tobą pieprzyłam. Nie zinterpretuję tego.
 • Pieprzyłabym się z tobą z nudów. To chyba jasne. Nie ma co robić, to chodź do łóżka.
 • Pieprzyłabym się z tobą bo i tak nic nie czuję. Wszystko jej jedno, nie ma granic. Rzadko spotykane. Masochizm? Depresja? Można domniemywać.
 • Pieprzyłabym się z tobą by sprawić, że ból zniknie. Częsty powód. Jeśli kobieta jest znerwicowana, a nawet smutna, to może chcieć zastąpić te uczucia przyjemnym seksem dla rozładowania. My też to robimy, tyle że częściej rozładowujemy rozdrażnienie. Jak dobrze wiadomo seks jest dobry dla zdrowia, więc kto odmawia seksu, ten nie troszczy się o innych! 🙂 Z resztą nimfomania dla przykładu to u kobiet zaburzenie emocjonalne. U podstaw nimfomanii w grę wchodzą problemy z dzieciństwa (zwykle nieuświadomione), lęk przed prawdziwym, stałym związkiem czy obniżona samoocena. Podobnie mają osoby DDA i DDD (dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych), które rekompensują sobie przykre emocje najbardziej wyuzdanym seksem. To taka próba “samoleczenia”, która jednak nie wychodzi.
 • Pieprzyłabym się z tobą, by poczuć coś zamiast pustki. To typowe dla kobiet borderline, które żyją pustką i odczuwają duży gniew z tego powodu. Zwykle prowokują emocje, dramaty, aby zostały zauważone, aby coś się w ich życiu działo, bo nie radzą sobie z napięciem.
 • Pieprzyłabym się z tobą, bo jesteś piękny. To jest jasne u obu płci.
 • Pieprzyłabym się z tobą, bo jesteś moim murzynem. Trudne do interpretacji. Być może tej kobiecie podobają się niggerzy, bo mają swój styl. Może to synonim niewolnictwa, poczucia władzy?
 • Pieprzyłabym się z tobą, bo jestem twoją dziwką. Normalne i typowe u kobiet. Wracamy do punktu zakładania masek. Grzecznej dziewczynki na zewnątrz, niegrzecznej tam gdzie nikt nie widzi. Często się słyszy jak to marzą być “suczkami”.
 • Pieprzyłabym się z tobą, bo ty jesteś dziwką. Rzadkie, bo kobieta nie szanuje, a jak nie szanuje zwykle seksu nie ma.
 • Pieprzyłabym się z tobą dla zabawy. Nikomu tłumaczyć tego punktu nie trzeba. Często odreagowanie po stałym związku.
 • Pieprzyłabym się z tobą, bo mogę. Dobrze wiemy, że jeśli kobieta ogłosi chęć seksu, to zgłosi się wielu chętnych. Seks to narzędzie władzy i broń kobiet.
 • Pieprzyłabym się z tobą, żeby mieć gdzie się zatrzymać. Czyli seks dla zasobów i wymiana handlowa.
 • Pieprzyłabym się z tobą, żebyś mnie chronił. Czyli seks dla zasobów. Dam Ci seks, Ty mi opiekę.

Problem nastaje wtedy, gdy kobieta dostaje to czego chce za darmo od mężczyzny, więc może seks wycofać. Seks jest potrzebny kobietom do uwiedzenia, ale też do zdobycia możliwości wykorzystania mężczyzny i jego zasobów, statusu, sławy, pieniędzy, wpływów, zaangażowania (sługa księżniczki, który uszczęśliwia ją poświęcając siebie i swoje potrzeby). Rozumiecie. Wiele kobiet oferuje seks i tylko seks, jednocześnie wobec siebie wymagają zapewniania tryliarda przeróżnych korzyści, jednocześnie wymagając równego traktowania. Jeśli w to wejdziesz będziesz musiał być uległy, a jak uległy to seks jest pod kontrolą kobiety, a to zwykle wyłącza ich pożądanie. Jest wiele kobiet, które pragną bycia “tą jedyną”, mimo, że miały 30 partnerów seksualnych. Przecież jest wiele kobiet, które pragną ślubu kościelnego, gdy z dziewictwem nie mają nic wspólnego. Przecież jest tyle kobiet, które pragną być wyjątkowo traktowane, gdy dla mężczyzny nie zachowały niczego wyjątkowego, by ten poczuł się dokładnie tak samo. Chcesz równości? Wnosisz równość. Nie wnosisz równości? Musisz ulegać. Tylko takie zasady uznajemy przy tworzeniu związków. Nie ma takich kobiet? Nic się nie dzieje. Seks jest tani, a fochy, pretensje i narzekania są degradacyjne dla obiektu, na którym są używane. Tak, mężczyźni też są ofiarami przemocy psychicznej. Dlatego nie należy dla waginy przestawać szanować siebie i swojego komfortu.

Jeśli kobiety, by móc cokolwiek od siebie dawać mężczyznom, muszą najpierw dostać bardzo wiele od nas (wysoka cena), musimy robić dokładnie to samo. Brak wymagań wobec kobiet i brak obowiązków kobiet wobec mężczyzn prowadzi do tego, że mężczyźni zachowują się jak niewolnicy waginy. Jeśli mężczyźni chcą poprawić swoje życie seksualne nie mogą “starać się bardziej”, jak kobiety będą pragnąć, ponieważ w tym momencie będą nagradzać kobietę za jej złe, egoistyczne zachowanie. To nie działa. To tylko zwiększy roszczenia kobiety z czasem. Dzisiaj do uprawiania seksu kobieta chciała, byś ją w ogóle zauważył, jutro będzie chciała złotego pierścionka, pojutrze wybudowania basenu. To samo ze ślubem w dzisiejszych czasach. Jeśli dasz kobiecie zabezpieczenie, to nie będzie miała powodu, by Cię uwodzić – także przy pomocy seksu.

Unikaj wyrachowanych panienek, które nie wnoszą wiele pozytywnego do Twojego życia i nie myślą o tym, w jaki sposób mogłyby Cię uszczęśliwić. Oddajesz zaangażowanie za darmo? Jesteś tani. Nikt się o tanich ludzi nie stara.

Jeśli podobają Ci się nasze teksty i chcesz być powiadamiany o kolejnych, to polub profil redpillersi.pl na facebooku, twitterze, czy google+.

Link do strony redpillersi.pl na facebooku

Będziemy też wdzięczni za udostępnienia naszej strony na chociażby Twojej tablicy fb, czy innych portalach, ponieważ nie dość, że pozwolą rozwinąć naszą społeczność, to dają też nam motywację do pracy, w którą wkładamy sporo wysiłku, do szukania ciekawych tematów i źródeł. Możecie też założyć u nas konto, pisać komentarze pod tekstami (na facebooku zwiększają zasięg strony), pytać, chwalić, ganić, opisywać swoje problemy, spostrzeżenia, czy podsuwać pomysły na tematy (zakładka kontakt). Do następnego! 🙂

 

91 thoughts on “Z jakich powodów kobiety będą uprawiać z tobą seks?

 1. dodal bym do zemsty, gdy ty ja rzucisz, powrot i jej blaganie o powrot do tego, by za chwile ona mogla cie rzucic niby jako ta lepsza.
  przypominam sobie tez z pracy zachowanie panienki jak to wlasnie planowala i sie wsrod innych lansowala koscielnym.
  a ja jej mowie, przeciez bialy welon jest zarezerwowany dla dziewiec, wiec takie zachowanie jest puste i dziecinne.
  za 2 miesiace slub a ona podloge zamiata, potem zmiotka na szufelke i paradiuje dupa nam przed oczami, dres sie zsuwa i widac 1/3 stringow czy majtek akurat jaka ma dzis. jedno dobre, ze codzienie zmieniala

 2. Biografia Masona bardzo ciekawa, czyta się bardzo przyjemnie. Do tego napisana przez Straussa, autora “Gry”, ciekawej książki ze środowiska PUA. W sumie najwięcej seksu miałem na studiach. Po prostu wiele okazji towarzyskich. Pieniędzy nie miałem, a jak miałem to wszystko wydawałem na rozrywkę. Myślę, że najlepiej jest, kiedy mężczyzna faktycznie się kobiecie podoba. Seks w zamian za zasoby, jakieś usługi, kasę uważam osobiście za obrzydliwy. Teraz została mi samotność, mężatki lub matki z dzieckiem (tych o dziwo najwięcej w klubach). Ciekawe, kto z tym dzieckiem siedzi? 🙂

  1. @ zniesmaczonykobietami

   Pamiętaj, że każda samotna matka ma arsenał koleżanek, które odpłatnie bądź nie poświęcają swój czas siedzą z dzieckiem kiedy “mamusia idzie się wybawić”.
   Dodatkowo często te kobiety łączy pewne zrozumienie, utożsamiane dotychczas z mężczyznami (tj. “chyba z nim źle, i jest smutny – powinien poruchać” albo “idź sobie poruchaj bo jesteś agresywny jak królik po koksie”).
   Jedna z koleżanek mojej dziewczyny płaci jej za czas spędzony z jej dziećmi, podczas kiedy ona jedzie do klubu się wyszaleć albo “na randkę”, która kończy się w klubowej łazience.
   Dodam tylko jeszcze, że jest na co dzień szanowaną i dobrze sytuowaną kobietą, która postrzega samą siebie jako świętszą niż zakonnica.
   Wiem, że pociąg seksualny to normalna ludzka potrzeba i nie można jej negować i wypierać, ale żeby tak kłamać… (:

   Pozdrawiam

 3. zamiast debilnych ksiazek “o chlopcach dla chlopcow” w wieku 14-15 lat kazdy chlopiec powinien czytac mgtow i redpill, kiedys robili to porzadni ojcowie. dlatego szmaty tak walczyly by ich usunac i ilosc frajerow wzrosla parabolicznie. ale dzis ci co sie obudzili i dzieki internetowi moga uczyc innych. by juz zaden facet, ktory ma troszke oleju w glowie i mysli o zwiazkach z kobietami nie dal sie wyruchac a ruchal i rzucal je. moze kiedys znajdzie naprawde te jedyna

 4. A powód, że po prostu Cię kochają i pożądaja i chcą mieć np z Toba dziecko to gdzie? Nie bierzecie tego w ogóle pod uwagę? No i częśc kobiet jednak woli się kochać niż pieprzyć 🙂

  1. Seks w celach prokreacji? To nie te czasy. Chyba, że by złapać na dziecko, to tak, borderline i inne zaburzone socjopatki tak robią. Niszczycielska natura 🙂 Dopisałem. Pieprzenie się jest ostrzejsze, bardziej pikantne, lepiej dociera gdy się o tym mówi czy śpiewa. Z reszta ilosc sprzedanych i obejrzanych kopii Greya mowi wszystko co lubią kobiety. Ale może te 1,5% kobiet lubi “kochać się” romantycznie, fiziu miziu, czule, ciepłe kluchy, powoli i z pasją.

   1. Czyli uważasz, że w dzisiejszych czasach kobiety nie chcą mieć dzieci? Niestety się mylisz. Jest dokładnie na odwrót. W Polsce kobiety nadal są bardzo konserwatywne i wstydzą się tego, że seks sprawia im przyjemność. Czytałam ostatnio wywiad z seksuologiem, według jego badań i obserwacji wiele kobiet czerpie największą przyjemnosć z seksu kiedy starają się o dziecko, bo maja w tym “cel” a nie sam hedonizm. To przykre, ale tak jest i wiele kobiet rowniez tylko przez wzglad na chęc ciazy urawiaja seks, bo nie maja popędu samego w sobie.
    Nie miałam tu na myśłi ” zlapania na dziecko”.
    Wiele jest kobiet lubiących namietny waniliowy seks a ” pieprzenie” to dla nich wulgaryzm. Naprawdę nie wszystkie kobiety kochaja pana Greya 🙂
    A co ma osobowść borderline do socjopatii?

    1. Czyli uważasz, że w dzisiejszych czasach kobiety nie chcą mieć dzieci?

     Nigdzie tego nie napisałem. Aczkolwiek dzietność spadła. Po co 500+ wprowadzili niby? Żeby zachęcić biednych i mało inteligentnych, by się rozmnażali. Inteligentni z kolei zazwyczaj kończą na 1 dziecku, bo wiedzą jaka to odpowiedzialność, wiedzą, że niewiele mają wpływu na wychowanie. Jest wiele powodów. Poza tym stajemy się antyreligijni, więc księża nie mogą już mówić, że seks służy tylko prokreacji. Stąd tak, chęć do tworzenia rodziny została wyparta przez robienie kariery przez kobiety, przez niskie zarobki, przez dłuższy czas dojrzewania.

     W Polsce kobiety nadal są bardzo konserwatywne i wstydzą się tego, że seks sprawia im przyjemność.

     Wystarczy przemyśleć co jest lepsze, kobiety cnotliwe i wstydliwe, czy wyszczekane i tak jak w UK np. codziennie można widać pijane, rozebrane po akcjach i śpiące pod klubami.

     Czytałam ostatnio wywiad z seksuologiem, według jego badań i obserwacji wiele kobiet czerpie największą przyjemnosć z seksu kiedy starają się o dziecko, bo maja w tym “cel” a nie sam hedonizm.

     Link do tego wywiadu.

     bo nie maja popędu samego w sobie.

     Kobiety nie mają popędu z wieeeeeeeeeeeeeelu powodów. Pomijając że pasywne libido, to jeszcze hipergamia, więc pożądanie tylko najlepszych mężczyzn i odpowiednio się zachowujących, by wywołać podniecenie.

     Nie miałam tu na myśłi ” zlapania na dziecko”.

     Ale ja miałem, bo przestrzegam przed takimi kobietami.

     Wiele jest kobiet lubiących namietny waniliowy seks a ” pieprzenie” to dla nich wulgaryzm.

     Nie spotkałem takich, nie słyszałem o takich, ale nie będę mówił, że ich nie ma. Na pewno są w mniejszości.

     Naprawdę nie wszystkie kobiety kochaja pana Greya

     Nie napisałem, że wszystkie. Liczby jednak są pokaźne, to bestseller wszech czasów.

     A co ma osobowść borderline do socjopatii?

     Borderline to najnowsze z zaburzeń osobowości i tak naprawdę powinno zastąpić psychopatię 🙂 ale że nie ma deficytu lęku, jak u mężczyzn to bardziej socjopatię przypomina. Co nie znaczy, że nią jest, ale to ta sama grupa: antyspołeczne zaburzenia osobowości.

     1. To książka. ” Seks. Pozycje dla praktykujących. Joanna Mielewczyk. To wywiad z róznymi seksulogami, edukatorami seksulanymi. Polecam.
      Powiedz mi jedno czemu kobieta na tym blogu jest zawsze pokazywana jako zła? Wlasnie przestrzegasz przed kobietami. Jakby były złe. To totalnie nielogiczne, biąrąc pod uwagę to, że mężczyźni bez kobiety nie bedą mogli ani chcieli życ ( w zdecydowanej większosci). Zamiast dążyć do porozumienia płci to konflikt chcesz zaognić.
      Lubisz skrajnośći? Kobiety pijane nagie po ulicach nie są czyms dobrym, tak samo jak tacy mężczyźni. Ale noramlny facet nie wstydzi się, że lubi i potrzebuje seksu, a czesc kobiet nadal tak.
      Tak, wiele osob przeczytało Greya, Harrego Pottera jeszcze wiecej. Co nie znaczy ze zbiorowo wyczekują na list z Hogwartu 🙂
      Borderline to bardzo złożona osobowość, na pogarniczu wielu zaburzen, ale zadnym z nich nie jest. Dlatego tez sie to nazywa osobowościa z pogranicza.
      Związku z socjopatią nie widzę. Polecam się doedukować 🙂

     2. Powiedz mi jedno czemu kobieta na tym blogu jest zawsze pokazywana jako zła?

      Bo nie ma potrzeby pisać jakie jesteście super. 99% innych stron, programów o tym jest. Poza tym “zła” to jakieś ogólne pojęcie, które nic nie mówi i nie jesteś w stanie tego udowodnić, że 100 moich tekstów jest o “złu” KAŻDEJ kobiety. Bo tak nie jest. Jak moja strona jest o przeróżnych problemach, to jasnym jest że będzie o problemach. Jak nie pasuje i nie obchodzą Cię to nie wchodzisz. Wchodzisz wtedy na fałszywe blogi skupiające Twoją próżność. Ciekaw jestem czy na tych blogach dopytujesz czemu autorzy piszą nierealistycznie o kobietach, w zbyt dużych superlatywach? Pewnie nie, bo to miło czytać. Czy interweniujesz, gdy cały czas mężczyźni są szkalowani? Niezasłużenie? Ja nic nie zrobiłem kobietom, nie żyłem X lat temu i nie będę za nich odpowiadał. A że to jest szkodliwe? To ja już muszę o tym pisać.

      I co z tego, że nie moglibyśmy żyć bez kobiet? Jak mężczyzna będzie umiał selekcjonować wśród perełek dzięki mnie, to będzie z nią żył. Jak nie chce zakładać rodziny to wyselekcjonuje odpowiednią partnerkę. Będzie świadomy, a nie jechał na programie który wpoili mu rodzice, czy dziadkowie, ksiądz, czy lewicowi badacze pomijające badania na temat kobiet. Ktoś musi to robić.

      Zamiast dążyć do porozumienia płci to konflikt chcesz zaognić.

      W wojnie którą wywołał feminizm trzeba użyć drastycznych środków. Za dużo czasu było tolerowanie, klepanie po plecach, głaskanie i lekceważenie. Żadnego porozumienia nie będzie, póki dalej 99% stron będzie o superlatywach kobiet i jechało po mężczyznach. To nie my zaczęliśmy konflikt. Bo jak zawsze na nas będzie spadać cała odpowiedzialność za to czy jest dobrze, czy źle. Przecież mężczyźni zawsze są winni i źli. Nie ma stron takiego typu jak moja, jest bardzo dużo innych tego typu co mówisz. Wiem że robię coś potrzebnego i w dużej części oryginalnego. Czy ktoś pisał tak jak ja o Mansonie, Brando, Breiviku? Nie widziałem. I wiele różnych tematów, które dla mnie sa ciekawe.

      Lubisz skrajnośći?

      Lubie tak argumentować, bo jest to szybsza komunikacja. Albo w stronę dobra się idzie, albo zła. A nie mniejszego zła, czy mniejszego dobra. To jest proste, zamiast się rozwlekać na 130103 stron i patrzeć na odcienie jednego koloru.

      Kobiety pijane nagie po ulicach nie są czyms dobrym, tak samo jak tacy mężczyźni.

      Ale już wstydliwe kobiety są lepiej odbierane niż wstydliwi, niepewni siebie mężczyźni.

      Ale noramlny facet nie wstydzi się, że lubi i potrzebuje seksu, a czesc kobiet nadal tak.

      Dlaczego podajesz tu przymiotnik “normalny”? Może “normalna” kobieta też sie nie wstydzi? I może “nienormalny” mężczyzna też się wstydzi, tak jak “nienormalna” kobieta?

      Tak, wiele osob przeczytało Greya, Harrego Pottera jeszcze wiecej. Co nie znaczy ze zbiorowo wyczekują na list z Hogwartu

      Mylisz się. Tak jak porno wpływa na wielu mężczyzn i oczekiwania seksualne wobec kobiet, tak filmy romantyczne i Grey wpływa na wiele kobiet. Chyba nie sądzisz, że ktoś by oglądał film czy czytał książkę, gdyby nie miał takich fantazji.

      Związku z socjopatią nie widzę. Polecam się doedukować

      A ja widzę. Tak jak wiele innych rzeczy, których dzisiejsza psychologia nie widzi. Szczególnie gdy miałyby w jakikolwiek sposób źle świadzyć o kobietach 🙂 Wszystkie zaburzenia osobowości są skutkiem osobowości niedojrzałej. Tak jak kiedys homoseksualizm to była socjopatia, bo to kobieca osobowość, ale dzisiaj to zniesiono, by chronić ich, co nie znaczy że nie jest to prawda.

     3. To totalnie nielogiczne, biąrąc pod uwagę to, że mężczyźni bez kobiety nie bedą mogli ani chcieli życ

      Ci co żyją – oraz jednocześnie odrzucą wtłaczaną im od dziecka ideologię, że nadrzędnym celem życia człowieka jest kopulacja – poradzą sobie bez kobiet znakomicie. Zetknęłaś się pewnie z takim skrótem, jak “MGTOW”? Ludzie, którzy wybrali tę filozofię, czują się bez kobiet lepiej niż z nimi. Gdy ja przestałem się zamartwiać relacjami z kobietami, a zacząłem dbać o tworzenie i utrzymywanie męskich przyjaźni, czuję dużo większą chęć do życia. Nie pojawiają mi się już wątpliwości, po co żyję.

      Zamiast dążyć do porozumienia płci to konflikt chcesz zaognić.

      Pierwszym krokiem do rozwiązania problemu jest przyznanie, że on istnieje. Konflikt płci istnieje, kobiety są od lat napuszczane na mężczyzn i autor tej strony tego konfliktu nie zaognia, a jedynie zwraca uwagę na to, że takowy istnieje i że jest już bardzo mocno zaogniony.

      Ale noramlny facet nie wstydzi się, że lubi i potrzebuje seksu, a czesc kobiet nadal tak.

      Za to typowy mężczyzna wstydzi się, jeśli seks nie jest priorytetem w jego życiu. Jeśli lepiej się czuje w towarzystwie męskim niż żeńskim. Także każda płeć jest obciążona jakąś społeczną presją, tylko że często odmienną niż płeć przeciwna.

     4. Panie Fanatyku MGTOW. Poznałam ostatnio ten ruch. Tzn jego ” idee” az za bardzo. Czy sie z nim zgadzam? Pozwolę sobie nie skomentować.
      Wojna płci istnieje? Oczywiście. Tylko niestety to nie mężczyźni maja się o co bić. Chyba jedynie o to by nadal mieć nad kobietami przewagę. Zresztą ostatnio trafiłam na stronę na fb pro męską. I byłam w szoku. Nie było nic o złych feministakch, w ogóle o głupich, emocjonalnych kobietach którym trzeba prawa zabrać, Ale tylko o wsparciu mężczyzn. I taki ruch poprę. Powinno sie bardziej skupic na roli ojca, żeby wprowadzic dluższe tacierzynskie. To jest temat na pewno pomijany.
      No ale do meritum, wojna płci polega na tym, że kobiety chcą równości, sprawidliwości. A panowie z MGTOW? Chcą szerzyć nienawiść do kobiet. Feministki nie nienawidzą mężczyzn. Po prostu nie zgadzają się na przemoc, na molestowanie, na “gwałty” reprodukcjne, na przedmiotowe traktowanie, na brak odpowiedzielności mężczyzn. Na podwojne standardy, mężczyznom wolno ale kobieta robiąca to samo jest dziwka, wulgarna lub nie kobieca w najlepszym wypadku. Sprowadzacie nas do roli seksualnej a potem wy,magacie szacunku. Zastanowcie sie.
      Femiznizm wywolal wojne? Ruchy feministyczne powiedzialy stop wielowiekowu torturowaniu i znecaniu sie nad kobietami. Przed feminizmem kobieta to byl podczlowiek, tak jest nadal na wschodzie. Sa rozne nurty feminizmu nie ze wszystkimi się zgadzam. Ba, nawet widze pewne plusy patriarchatu co nie do konca mi sie podoba ale widze. Ale warunkiem jest szacunek mezczyzn do kobiet i odwrotnie.
      Nie, RedPill oni nie znajda ” perełki” oni będą nieszczęśliwi. Kobiety nie beda ulegle, usmiechniete, mile, niewymagjace i zawsze chetne na seks. One dadza i ten seks i będą mile i bedą dbac o dom, ale jak ten mężczyzna też coś wnosi. Ale wg Waszej filozofii to czego kobiety wymagaja ( inteligencja, zasoby, slub, odpowiednia postawa) to juz uciemiężenie mężczyzn a najlepsza postawa wobec kobiet jest wrogość i sprowadzenie ich do rol pymitywnych i czysto biologicznych – seks i prokreacja.

     5. Dziewczynko jak MGTOW moze szerzyc nienawisc, skoro dla nich wogole nie istniejesz. nie ma cie, jestes w naszych oczach jak powietrze, niewidzialna.
      wiec jak mozna nienawidzic czegos, czego fizycznie nie ma. no tak ale wlasnie glowny impuls jaki podnieca i podnosci ego kobiet to adoracja.
      odebrac im tylko to i juz koniec. dlatego stare kurwy sa najbardziej nieszczesliwe bo tam juz nic nie pomoze. a mgtow leczy nawet na mlode kurwy “pump and dump” tu akurat daje ci odpowiedz na twoje brednie, w normalnym zyciu, nawet jakbys chciala mi laske zrobic to bym krzyczal, ze wariatka co chce mnie o molestowanie pozniej. tak samo jakbym teraz mial z kobieta pracowac, jej pomagac, powiem, nie moge szefie, dzieki metoo i wiesz co, szef mi przyzna racje i tak juz dzieje sie na zachodzie. nie zatrudnia sie kobiet, a te co juz sa zatrudnione, to sie izoluje od mezczyzn, by nikt ich nie musial gwalcic i byly bezpieczne. i w dupie kazdy ma ze one sa z tego powodu nieszczesliwe, w literze prawa pracodawca je chroni, dostalyscie to czego chcialyscie

     6. Zresztą ostatnio trafiłam na stronę na fb pro męską. I byłam w szoku. Nie było nic o złych feministakch, w ogóle o głupich, emocjonalnych kobietach którym trzeba prawa zabrać, Ale tylko o wsparciu mężczyzn.

      I jaki jest skutek istnienia takich stron? Oczywiście zerowy. W życiu bywa tak, że łagodne, ugrzecznione rozwiązania nie działają. Między innymi dlatego, że oczekiwanie od kobiet empatii względem męskich problemów to jałowe oczekiwanie.

      Ale tylko o wsparciu mężczyzn. I taki ruch poprę. Powinno sie bardziej skupic na roli ojca, żeby wprowadzic dluższe tacierzynskie.

      Proponuję, abyś zostawiła mężczyznom ocenę, co jest dla NICH ważne. Mnie i wielu mężczyzn dłuższe tacierzyńskie nie interesuje, a rola ojca nie jest priorytetem – chociaż przyznam, że w innej sytuacji prawno-kulturowej mógłbym się na to skusić. Ale nie obecnie, gdy musiałbym się wyrzec rzeczy, które dla mnie – instynktownie – mają priorytet wyższy.

      A panowie z MGTOW? Chcą szerzyć nienawiść do kobiet.

      Panowie z MGTOW są świadomi, że jeśli będą postępować zgodnie ze swoją naturą w relacji z kobietą, feministki (praktycznie 100% młodych kobiet w naszym kraju) uznają, że wyrządzają kobietom krzywdę. Z kolei jeśli będą na każdym kroku blokować swoją naturę, będą się czuć nieszczęśliwi – jak ryba na lądzie a kot domowy w stawie. Dlatego najlepszym rozwiązaniem uwzględniającym potrzeby mężczyzny, przy jednoczesnym nie-wyrządzaniu krzywdy kobietom – jest nie wchodzenie z kobietami w żadne interakcje. To jest esencja MGTOW.

      Ale wg Waszej filozofii to czego kobiety wymagaja ( inteligencja, zasoby, slub, odpowiednia postawa) to juz uciemiężenie mężczyzn a najlepsza postawa wobec kobiet jest wrogość i sprowadzenie ich do rol pymitywnych i czysto biologicznych – seks i prokreacja.

      Napisz nam może, co kobieta mężczyźnie oferuje – z kwestii nieseksualnych. Tylko że chodzi mi o te rzeczy, które mężczyźnie sprawiają przyjemność, a nie kobiecie. Bo obecnie w kulturze potrzeby typowo kobiece zostały zrównane z potrzebami ogólno-ludzkimi, natomiast potrzeby typowo męskię traktuje się jako niedojrzałość, głupotę, itp. z których według kobiet męzczyzna powinien “wyrosnąć” – a że jest to niemożliwe, bo biologia jest biologią i po prostu zawsze co innego będzie go cieszyło niż kobietę – to mężczyzna ma się czuć winny, że coś z nim niby jest nie tak, bo kobieta z biologiczną rzeczywistością pogodzić się nie może.

     7. Jeszcze bym dla naszej dyskutantki i wielu innych feministek miał propozycję:
      Pozgłaszajcie się jako wolontariuszki do ZOO, aby przetestować idee równouprawnienia na zwierzętach. Na pierwszym miejscu przychodzą mi do głowy “pokrzywdzone” łanie. Wyperswadujcie jeleniom, że powinny się z nimi podzielić wychowaniem dziecka pół na pół. Jeśli jeleń będzie protestował, spróbujcie go zmienić, pokazując mu dobre wzorce – na przykład rodzinę pingwinów, czy łabędzi, które potrafią się podzielić rolami bardziej “sprawiedliwie”.

      Bogatsze o te doświadczenia – tresowania zwierząt wyrzekania się swoich cech biologicznych i zastępowania ich kulturowymi, w imię równouprawnienia – będziecie skuteczniej wprowadzać wasze idee w życie w populacji ludzkiej.

     8. Fanatyku tak, w świecie zwierząt samce gwałcą samice nawet zbiorowo jesli wyczują, że jest plodna. Caly ciezar wychowania spada na samice. A samce niektorych gatunkow pozeraja mlode jesli nie sa ich,
      Ale podobno czlowiek jest istotą myslaca. I ma jakies wartosci. Jesli Ci sie one nie podoabaja idz zyc ze zwierzętami, zobaczymy ile przezyjesz 🙂

     9. Fanatyku tak, w świecie zwierząt samce gwałcą samice nawet zbiorowo jesli wyczują, że jest plodna. Caly ciezar wychowania spada na samice.

      No właśnie, u niektórych gatunków tak jest, u niektórych nie. I tam gdzie w naturze samca leży wychowywanie potomstwa, tam żadna presja kulturowa nie jest potrzebna. Nikt nie jęczy tym samcom nad głową, że mają robić coś, co nie leży w ich naturze.

      Ale podobno czlowiek jest istotą myslaca. I ma jakies wartosci.

      Oczywiście, ale inne wartości mają mężczyźni, inne kobiety. Jeśli uważasz, że ciągłe życie wbrew własnej naturze jest takie proste i przyjemne, to dlaczego nie wyrzekniesz się własnej, tylko od mężczyzn oczekujesz by się wyrzekali? Oddaj mężczyźnie decyzję, jak powinna się zachowywać “prawdziwa kobieta” i bez dyskusji przyjmuj jego polecenia. Instynkt Ci mówi, abyś poczęła dziecko? Spytaj mężczyzny, czy kobiecie w ogóle uchodzi takie coś czuć, czy może masz obowiązek całe życie udawać, że Ci na tym wcale nie zależy. W końcu jesteś istotą myślącą i możesz zapanować nad swoimi prymitywnymi instynktami.

     10. To co już pisalam, wiem co dla większosci dojrzalych mezczyzn jest wazne. Nawet taki wieczny chlopiec, chodz bardzo inteligentny i go lubie jak Wojewodzki przyznal, ze załuje ze nie ma dziecka. Samce też mają taka potrzebe, zwlaszcza homo sapiens, dlategio zakladaja rodziny. Nie dlatego ze musza, a dlatego ze chca.

     11. Można zakładać rodzinę, gdy kobieta nie będzie wykorzystywała mężczyzny i nie będzie jej niszczyła 🙂 Najpierw prawo odpowiednie, obowiązki kobiet wobec mężczyzn, karanie rozwodów, rozwiązłości kobiet i przemocy psychicznej, brak divorce rape, fałszywych oskarżeń (wieczna ofiara) i innych, potem można pogadać 🙂

    2. nie my niszczylismy zwiazki przez 50 lat, nie my promowalismy samotne matki, nie my teraz bedziemy was bronic, pozadac czy naprawiac ten caly syf, ktory stworzylyscie. jak wczoraj np czytalem brednie nie wiem nawet czy bab czy feminazi, o koncu prokreacji i cywilizacji, czyli ujemny przyrost naturalny wsrod bialych. jakoby mezczyzni tez chcieli zyc. ale my przeciez zyjemy, pelna piersia i wolni jak ptaki, jak chcemy.
     a to, ze nie zostawiamy potomstwa to dzieki wam. wlasnie z logicznego wyboru, bo moze mi sie urodzic syn i nie chce by zostal niewolnikiem bab, frajerem lub jakis brudas mu poderznal gardlo a corke zgwalcil.
     beka ale niedlugo koles w pubie pelnym bab to bedzie ewenement, kurwy beda walczyc o prawo do niego. juz sie zaczyna faceci mowia, ze stare kurwy po scianie w spozywczaku juz probuja do nich zagadac. gdzie kiedys byl niewidzialny. spierdalac na drzewo banany prostowac, gdzie bylyscie jak mialyscie 20 lat, gdzie bylyscie ostatnie 50 lat, gdzie bylyscie przy parodii #metoo, a plulyscie na nas w glownych mediach nazywajac gwalcicielami, kazdego jednego

 5. jaki ostatnio wysyp seriali na temat kurew i co one odjebaly w ciagu 50 lat
  Slutever czyli wieczna kurwa, dokumentalny o kobiecej seksualnosci, plci i milosci
  Alone Together – w sumie cos jak zaczynalem prace w 1997 i wtedy na fali bylo “samotni w sieci”
  w sumie ten sam koszmar, kazdy w zwiazku z czasem czuje, ze jego zwiazek jest pusty i jestes jedynie chodzacym bankomatem.
  ale to kurwy placza o uprzedmiotowieniu jako hostessy. dopiero luty a juz ten rok sie fajnie toczy i gnoi kobiety. ale po 50 latach, na nic innego nie zasluguja.
  nawet w 2018 nie oczekuje i moge sie zalozyc, ze nie bedzie ani jednego marszu w lewackich mediach, ktory bedzie anti-feminazi i pro-meski, zachwalajacy meskosc.
  w niemczech sa marsze przeciwko brudasom, zabijaniu dzieci tych kobiet, gwaltom, ale media wszystko cenzuruja i tak wiec nawet nie wiem czy akcja #120dB
  wybije sie ponad parodie #metoo. narazie naciski od lewackich smieci by cenzurowac internet bo nie moze tak byc by w yt ludzie mieli wlasne zdanie.
  najnowsze wytyczne lewactwa z usa to juz odmienne zdanie to atak na panstwo, zabawne w zeszlym roku w uk aresztowano 3300 osob za hate crime przeciwko brudasom i pasozytom, ale nie aresztowano ani jednego muslima ktory grozil smiercia po 1szym slubie islamskich pedalow w londynie.
  tak samo nie ma kasy na monitorowanie setek brudasow z brytyjskim paszportem co wrocili po klesce isis do uk.

 6. wlasnie ogladalem 3 odcinki “stargate origins” po ostatnim ktory poniosl klape, ten to juz wogole parodia, mamy nazistow, feminazi jako baby bogowie.
  juz wiadomo po co serial powstal i jaki bedzie przekaz. zreszta czy nazwac to serialem odcinki po 7-8 minut to raczej dowcip.
  coz jakos baby bogowie w justice league nie daly rady, trzeba bylo przywrocic do zycia superman’a bo supergirl to moze jedynie laske robic jak amazonki

 7. hehe wygrana to jednak racja, feminazi i lewactwo sie konczy, tylko jedno czarnuchy juz nie chca wrocic na plantacje. ciekawe co kurwy nam zaoferuja w zamian. po wypowiedziach dzieci jak sama sie opisala “dziewczynka” to nie ma czego oczekiwac,
  ona jak laila powtarza te same brednie, ktorych sama nawet nie rozumie i nie widzi, ze to brednie.
  a obalic mozna je w 5 minut, tylko po co, jak one sa odporne na wiedze. dlatego w zyciu jedynie dochodza do czegos dupa a nie zdolnosciami czy ciezka praca.
  ba onet nawet lezenie krzyzem nazywaja droga krzyzowa i mysla, ze swietymi zostana, facet je rucha, a one tylko nogi rozkladaja i to taki wysilek, moze jakby mialy w poprzek to bylby wyczyn i nawet lepiej bo przy rozkladaniu nog by robila sie ciasniejsza a nie rozjebana jak wiadro
  https://www.wykop.pl/link/4166451/cukiernia-ktora-odmowila-lesbijkom-upieczenia-tortu-weselnego-wygrala-w-sadzie/

  1. ona jak laila powtarza te same brednie, ktorych sama nawet nie rozumie i nie widzi, ze to brednie.

   Bo to laila pod innym nickiem hehehe, zakochana wariatka. Musi tu wchodzić 😀

   1. tak myslalem, samo to pokazuje jak one sa glupie i jak znaja sie, ze mysli, ze zmieni nick to sie nikt nie pozna.
    musiala wrocic jak mowilem, szuka fantazji do masturbacji, w sumie jak walesa “nie chcem ale muszem”

 8. “Między innymi dlatego, że oczekiwanie od kobiet empatii względem męskich problemów to jałowe oczekiwanie”
  raczylbym sie nie zgodzic, w koncu to one tak bronia brudasow i lubia byc przez nich gwalcone, az dziw bierze tydzien temu jednego brudasa z uk we francji aresztowano niby za gwalty, ale to jakis polityczny wiec po azisie ansari rzucaja sie juz nawet na ochlapy i nie boja sie oskarzen o islamofobie.
  w koncu ilosc frajerow masowo spada, my jestesmy tego potwierdzeniem, bracia mgtow z uk, niemiec, usa i nawet i czarni.
  w koncu ostatnio czarne malpy do czarnych aktorow sie sapia, ze nie chce czarnej siostry a woli blada dupe dymac.
  ma racje jak w tym dowcipie o murzynie w barze co chcial komus zajebac i podlazlil do niemca, francuza i w koncu do polaka i mowi “lubie ruchac biale laski”
  na to mu polak “rozumiem cie bracie, ja tez nie lubie ruchac tych czarnych”

 9. hehe wlasnie zaczolem ogladac “downsizing” on sie zmniejszyl ale zony nie ma, za chwile ma telefon
  -gdy zaczeli mi golic glowe, brwi, zastanawialam sie co ja robie
  -czy ty jestes na lotnisku?
  -nie nienawidz mnie, nie moge zostawic rodziny, przyjaciol
  -wroc przemyslimy to razem
  -czekaj, nie zostawiasz mnie tutaj?
  -nie mozesz zrozumiec jak ja sie czuje? wpierw czulam sie okropnie, potem zdalem sobie sprawe, ze robie to bys byl szczesliwy. powinnam wiecej myslec o sobie
  kurwa nawet komedia pokazuje prawde o babach, ze cie zawsze wyrucha, nawet jak masz 12.5 nie penisa a wzrostu:)
  klasyczny przyklad taktyki obwiniania i ich kurewskiego egoizmu

 10. Panowie, ale po co pisać o kobietach per “kurwy”. Wystarczy “Panie” w sposób ironiczny 😉 Nie chodzi mi o szacunek do kobiet, tylko o szacunek do dyskusji pod artykułem. Wypada, aby dyskusja w męskim środowisku charakteryzowała się klasą. Myślę, że to bardziej pozytywnie wpływa na postrzeganie społeczności redpillersów.

   1. Pani pokazuje zgodnie ze schematem, że mężczyzna jest zawsze winny, co by nie napisał, nie powiedział. Pozdrawiam ozięble.

    1. Dokładnie tak. Nieważne co się napisze, jakie argumenty, zawsze się doczepi, okręci kota ogonem, wyciągnie coś z kontekstu by sobie jakąś wymyśloną tezę udowodnić.

   1. jak mozna prowadzic dyskusje z kims kto chwali sie hipokryzja i podwojnymi standardami moralnymi. to nie ma sensu

 11. @WielkiMizogin
  Myślę że trochę przesadzasz z tym “kurwieniem” na lewo i prawo w swoich komentarzach. To o czym piszesz ma sens ale jeżeli przekaz ma trafić do Kobiet to odstraszanie ich w ten sposób nie jest najlepszym wyjściem. Skoro mamy sobą reprezentować coś więcej niż tylko nienawiść powinniśmy więcej tłumaczyć mniej obrażać…

  @Dziewczynka
  MGTOW nie jest ruchem antykobiecym jak takim jak Ty myślisz. Wiele Kobiet utożsamia MGTOW z mizoginią i z pryszczatymi przegrywani życiowymi a prawda jest taka że MGTOW to ruch który sprzeciwia się systemowi w jedyny aktualnie słuszny sposób czyli poprzez pasywność w relacjach z Kobietami. Jeżeli np małżeństwo w dzisiejszych czasach służy tylko i wyłącznie interesom Kobiet i Kobieta może bardzo łatwo zniszczyć Mężczyznę to po co się pchać w taki układ? Wiele kobiet chce być teraz wyzwolonymi tzn chcą się “bzykać” z byle kim. Kobiety mają łatwy dostęp do seksu dlatego często mają większy przebieg niż pasat tdi z 1998. Kobiety już jawnie bo mogą anonimowo się wypowiadać piszą o tym że miłość to mit i trzeba kalkulować czy ślub się opłaca… Najgorsze z tego wszystkiego co najbardziej mnie dotyka to obniżenie wartości Mężczyzn. Na każdym kroku w kolorowych pisemkach, tv i internecie obraża się Mężczyzn i umniejsza ich zasługi dla cywilizacji. Kobiety przestały nas szanować ale te same media żądają szacunku dla Kobiet tylko dlatego że są Kobietami. Cały czas dosypuje nam się do pieca. Że jesteśmy coraz gorsi, że nie spełniamy wymagań, że musimy się bardziej starać. W efekcie stajemy się narzędziami bo dostajemy coraz więcej obowiązków pod oszukańczym pozorem równości. W dzisiejszy czasach Mężczyzna powinien być: mechanikiem, informatykiem, budowlańcem, ogrodnikiem, wykończeniowcem, opiekunką do dziecka i gosposią. To nie wszystko bo nie zapominajmy że nadal musimy zarabiać więcej co często przekłada się na znacznie więcej pracy. Musimy brać odpowiedzialność za “wspólne decyzje” i bronić naszej rodziny. To my się mamy poświęcać dla Kobiet w razie konfliktu. To my mamy umrzeć w razie wybuch jakiegoś kataklizmu bo mężczyźni są ewakuowani ostatni jak byśmy nic nie znaczyli. Czy to wszystko można określić mianem równości? Na tym polega nasza miłość do Kobiet od zarania dziejów Mężczyźni poświęcali się dla Kobiet ale to nie ma znaczenia bo w dzisiejszych czasach Mężczyzna to tylko dobro inwentarza gospodarstwa domowego… Skoro tak łatwo można nas zniszczyć, zastąpić i tak mało dla was znaczymy. Dlatego nie dziwię się że wielu mężczyzn wybrało MGTOW. To jest filozofia wolności i jedyne światełko w tunelu dla mężczyzny w tym cholernie spaczonym zachodnim społeczeństwie… Ci ludzie chcą żyć dla siebie nie chcą ponosić ryzyka że nie znajdą tej normalnej dobrej Kobiety bo takich Kobiet jest znacznie mniej. Dla Ciebie Dziewczynko to pewnie abstrakcja bo jesteś Kobietą i masz gdzieś Męskie problemy ale jeżeli dobrze się rozejrzysz do okola i zainteresujesz się tematem to sama dostrzeżesz prawdę. Teraz kobiety atakują MGTOW bo na zachodzie jest bardzo wielu takach mężczyzn i większość jest na szczęście anonimowa. Są to ludzi bardzo inteligentni i często skupując się na sobie odnoszą wielkie sukcesy zawodowe. Myślę że trzeba być hipokrytą żeby atakować kogoś kto chce wolności decydowania o sobie. Oni nikogo nie krzywdzą. Przecież powstaje nawet Kobiecy odpowiednik WGTOW i powiem szczerze: KRZYŻYK NA DROGĘ! Jeżeli kobiety nie chcą się wiązać z Mężczyznami i chcą kroczyć własna ścieżka to co mi do tego! To jest właśnie różnica między nami co wam do tego że Mężczyzna chce być samotnikiem? Co was to obchodzi! Przecież was nie krzywdzi! To jedyne co zostało do wyboru w krajach takich jak Szwecja, Australia i innych sfeminizowanych krajach. Ale z tego co wiem za samotników też chcą się już zabrać… Bo ruchom feministycznym się to nie podoba… Zachodnia cywilizacja umiera i winę ponoszą za to KOBIETY i ich fanatyczny feminizm!

  1. Drogi Pani Lwie Serce,
   Ja nie mam nic do mężczyzn, ktorzy wybierają swoją drogę. Ich wybór, nikt nie ma prawa mówić im jak maja żyć, jeżeli podkreślam nikogo nie krzywdzą, a nie ranią kobiety wyznając miłość po to by je zaliczyć i zranić. Dla mnie tak samo z prostututkami, to iście na łatwiznę i jestem za delegalizacją tego, bo potem mamy wlasnie takie skutki. Kobiety nie potrzebuje, dzieci nie potrzebujecie ( a jeśli nawet to jeśli mam kasę to “zatrudnie” surogatkę jak pan Ronaldo), sex sobie mogę kupić. A uczucia, więź z drugim człowiekiem, miłość szacunek? To już jest passe. Kobiety się nie poświęcają dla mężczyzn? Poświęcają często rezygnują z własnej kariery, zajmują się domem mimo że też pracują. Rezygnują z planow, ulegaja mężczyznom w wielu kwestiach, wybaczają zdrady ( tego to akurat nie umiem zrozumieć,a le nawet moja własna matka to zrobila). Cały czas swiatem rzadza mezczyzni, w Polce to mężczyźni w sutannach i ich pobratymcy w polityce. Cały czas trwa walka o to co kobiey mogą robić z własną macicą i np czy mają prawo usunąć plod ktory w meczarniach umrze zaraz po urodzeniu. O tym jakoś nie myślicie. Albo jesli kobieta postanowila urodzić chore dziecko to mężczyzna, ojciec ma prawo stwierdzic wtedy, ze idzie wlasną drogą, prawda? Wiele kobiet jest zostawione samych sobie, a mężczyzni maja problem ze alimenty muszą płacic. To Cie już nie oburza?
   No ale jak już Redpilkowi mowilam najbardziej wzruszyla mnie kwestia o ” większym przebiegu niż pasat tdi z 1998″. Mowisz o kobietach jak o samochodach i to też jest spoko nie? Meżczyzni gdyby mogi to by bzykali wszytsko co się rusza i to jest spoko bo sa zdobywcami tak? Ja miałam w zyciu okolo 200 facetow. To dopiero przebieg nie? A mam 23 lata i aktywna seksualnie byla 1,5 roku. Redpilek ma pewne marzenia, ale nie będę ich tu prztaczała bo się chłopak skrępuję. A i tak nic z tego nie bedzie, już zyje w celibacie 😛 i I mimo, ze dumna nie jestem, wplyw kulturowy jednak jest to nie czuje sie jakaś gorsza czy zużyta 🙂 Wy macie problemy ze sobą, Wam wolno wszytsko a kobietom nic. I dla Was albo kobiety są zle, zamienmy je robotami albo wróćmy do skrajnego patriarchatu. Zdcydowanie mężczyźni to duże dzieci. Ale pocieszające jest to,że tak skrajnych przypadków dużo nie ma. Z mojego otoczenia jeszcze nikt nie powiedzial, ze to dobry ruch, Mowie o facetach, raczej opinie nie są zbyt pochlebne. Ale polubiłam Redpilka i chce by wyszedł na ludzi. Więc będę tu wracać.
   A feminizm chcę sprawiedliowości, zdrowo rozsądkowy feminizm jaki ja wyznaję, choć i tak się już od niego odsunęłam, ale jest kilka spraw o które trzeba walczyć. I będę to robić. A 2 podstawoe to prawa seksulane i reprodukcyjne kobiet, Mam dość podwójnych standardow w tym aspekcie.

   1. Mam dość podwójnych standardow w tym aspekcie.

    Jak widzicie nic nie dociera. Podwójne standardy są jak widać dobre, ale tylko tam gdzie kobieta korzysta.

    Dla mnie tak samo z prostututkami, to iście na łatwiznę

    Jak widzicie boją się prostytutek, bo zabierają im możliwość zabiegania o nie same.

    dzieci nie potrzebujecie ( a jeśli nawet to jeśli mam kasę to “zatrudnie” surogatkę jak pan Ronaldo)

    Jak widzicie mądry Pan Ronaldo zamiast użerać się z kobietą, która zagarnie jego pieniądze, majątek, tylko dlatego że urodziła, to sam ma nad tym wszystkim kontrolę. Oj boli dupa.

    sex sobie mogę kupić

    Tego się kobiety obawiają. Że kupić można seks, zamiast nich. A przecież seks w związkach też nie jest darmowy. Kobiety mają dużo wymagań i najczęściej coraz większe wraz ze stażem związku. Wysoka cena, mała oferta. Gdyby kobiety wiedziały, że mają wiele do zaoferowania poza seksem, to nie miałyby problemu z tym, że seks mężczyzna kupi sobie gdzies indziej. Bo wiedziałyby że wnoszą do jego życia coś unikatowego, czego nie dostanie za pieniądze. Jak widać mężczyzna nie ceni tych “unikatowych” rzeczy, których nie odczuwa nawet. Pozostają tylko w pustych słowach jak “miłość” (do pieniędzy, wycieczek, wygód, wszelakich korzyści, a gdy ich nie ma, to sru kolejny związek i dojenie kolejnego frajera).

    uczucia, więź z drugim człowiekiem, miłość szacunek?

    Nie widać w twoich wpisach szacunku do męskich potrzeb, uczuć i myślenia o tym czego potrzebują mężczyźni.

    Cały czas trwa walka o to co kobiey mogą robić z własną macicą

    To nie wasza macica, tylko cały szereg konsekwencji z tytułu uprawiania seksu (w tym powołanie dziecka na świat = odpowiedzialność, nieznane Ci słowo) i zaburzeń emocjonalnych. Przypominam wszystkim – dyskutujecie z BARDZO upośledzoną emocjonalnie dziewczynką borderline. Polecam zajrzeć na blog
    https://koniectoksycznych.blogspot.com/

    Tam zajrzycie, że nie ma dyskusji z takimi manipulatorkami o jednostronnym myśleniu i wiecznym pokrzywdzeniu.

    O tym jakoś nie myślicie.

    Nawet nie zadałaś pytania co sądzimy o tym. Wiesz lepiej. Prędzej Ty się nie zajmujesz niczym co męskie z problematyki i lekceważysz ofiary.

    Wiele kobiet jest zostawione samych sobie

    Trzeba było się starać dla mężczyzny, to by nie zostawił. Mężczyźni nie zostawiają dobrych dla nich kobiet.

    No ale jak już Redpilkowi mowilam najbardziej wzruszyla mnie kwestia o ” większym przebiegu niż pasat tdi z 1998″

    Raz, że nie moje słowa. Dwa, że aluzje są w porządku. A że twój umysł cierpi na tym? Cóż. Ja np. mam spodnie czarne jak smoła. Wobec przebiegu też można tak samo zabawnie to określić, porównując do samochodów. Ale ciebie to boli – nie trzeba było się ruchać z kim popadnie próbując zaleczać swoje napięcie z powodu zepsutych emocji (są winą twoich rodziców i genów, nie mężczyzn).

    Meżczyzni gdyby mogi to by bzykali wszytsko co się rusza i to jest spoko bo sa zdobywcami tak?

    Tak. Bo mężczyzna by mieć seks musi wnosić dużo więcej niż kobieta. A więc jeśli mężczyzna ma dużo seksu znaczy że ma dużo do zaoferowania.
    Kobiety nie muszą niczego oferować, by mieć seks. Wystarczy że powiedzą, że seksu chcą.

    A i tak nic z tego nie bedzie, już zyje w celibacie

    Możesz się okłamywać ile chcesz. Wiem, że myślałaś o mnie podczas igraszek samej ze sobą.

    zamienmy kobiety z robotami

    Tak jak funkcję mężczyzny zastąpiło państwo dla kobiet. Nie potrzebujecie mężczyzn, by żyć? My nie potrzebujemy wrednych kobiet, by mieć seks.
    Roboty i prostytutki to raj na ziemi dla tych, którzy potrzebują seksu, a nie mogą sobie go zdobyć na pstryk palcem, tudzież dookoła mają tylko psychiczne kobiety, które zaraz mogłyby o gwałt oskarżyć bez powodu.

    Zdcydowanie mężczyźni to duże dzieci.

    Projekcja. Cechy dziecinne są u kobiet. Od fochów, od pragnienia adoracji i bycia w centrum uwagi, po udawany płacz (manipulacje), po brak brania odpowiedzialności za innych, po przejmowanie się najmniejszymi aluzjami, po egoizm i brak myślenia o potrzebach innych, po brak dostosowania się do zasad. To już w innym tekście, nie ma co się powtarzać 🙂

    Z mojego otoczenia jeszcze nikt nie powiedzial, ze to dobry ruch, Mowie o facetach, raczej opinie nie są zbyt pochlebne.

    Bo go nie znają, szczególnie gdy opowiadasz o nim kłamstwa. Chętnie z nimi podyskutuję, niech wytoczą działa, niech powiedzą co im nie pasuje w danym tekście. Nie widać ich? Nie ma ich.

    Ale polubiłam Redpilka i chce by wyszedł na ludzi. Więc będę tu wracać.

    Nie musisz już mi tej miłości tak wyznawać często. W łóżku wystarczy.

    A feminizm chcę sprawiedliowości

    Feminizm chce skazywania mężczyzn za widzimisię. Dla przykładu komentarz:

    Czy to jest sprawiedliwe i nie godzi w uczucia niewinnych mężczyzn? Czy to równość?

    A 2 podstawoe to prawa seksulane i reprodukcyjne kobiet

    Oczywiście. Wywalczyło się prawa do przejęcia męskich sfer w tym pracy, szkoły, parytety, ułatwienia w życiu, traktowanie jak delikatne jajko, to jeszcze seks i związki na waszych warunkach. Egoizm, zero pomyślunku o tym czego pragnie mężczyzna i jakby mu sprawić lepszy żywot 🙂

   2. A uczucia, więź z drugim człowiekiem, miłość szacunek? To już jest passe.

    Słyszałaś kiedyś o takim zjawisku jak przyjaźń? Taki rodzaj więzi, który potrafi występować między mężczyznami, czasami takżę między człowiekiem a zwierzęciem, czasem między zwierzętami, nawet bardzo różnych gatunków.

    Kobiety się nie poświęcają dla mężczyzn? Poświęcają często rezygnują z własnej kariery, zajmują się domem mimo że też pracują.

    I ciekawe skąd się to bierze, że kobiety dążą do ślubów a mężczyźni nie? Twierdzisz, że mężczyźni mnóstwo na tych relacjach zyskują. Może jednak tak nie jest? Może dostrzegają coś, czego Ty dostrzec nie chcesz i dlatego mają takie opory?

    1. @xxx
     “Ja nie mam nic do mężczyzn, ktorzy wybierają swoją drogę. Ich wybór, nikt nie ma prawa mówić im jak maja żyć, jeżeli podkreślam nikogo nie krzywdzą, a nie ranią kobiety wyznając miłość po to by je zaliczyć i zranić. Dla mnie tak samo z prostututkami, to iście na łatwiznę i jestem za delegalizacją tego, bo potem mamy wlasnie takie skutki. ”
     >
     Mylisz MGTOW z PUA 😛 Mam jednak wrażenie że boli Cię to że MGTOW odrzucają Kobitę jako partnera życiowego.

     “Kobiety nie potrzebuje, dzieci nie potrzebujecie ( a jeśli nawet to jeśli mam kasę to “zatrudnie” surogatkę jak pan Ronaldo), sex sobie mogę kupić.”
     >
     Co jest złego w surogatkach? Objaśnij.
     Kobiety mogą się zapładniać “inwitro” z banków spermy i to ich wybór i ich sprawa.
     Niech kobiety zaprzestaną go sprzedawać to problem sam się rozwiąże?

     “A uczucia, więź z drugim człowiekiem, miłość szacunek?”
     >
     Z Tym wiele Kobiet ma problemy. Jeżeli sam się nie szanujesz to nikt Cie nie będzie szanował. Co to znaczy że nam wszystko wolno? Alkohol i papierosy też są dozwolone ale czy wszyscy chlają i jarają na umór? Przecież wolno… Istnieje jeszcze coś takiego jak moralność, zasady i szacunek do własnego ciała… To co napisałaś jest dziecinne. Jeżeli ja siebie szanuję to wymagam tego od Partnerki ale nie wszyscy Mężczyźni to świnie i “ruchacze” bo nam wolno ;/ Ludzie tym różnią się oz zwierząt że maja rozum i sami podejmują decyzje. Zostałem wyzwany od “niedojrzałych chujów” po tym jak stwierdziłem że samotna matka z dzieckiem jest gorszym wyborem niż Kobieta bezdzietna dla samotnego Mężczyzny…

     Kobiety się nie poświęcają dla mężczyzn? Poświęcają często rezygnują z własnej kariery, zajmują się domem mimo że też pracują. Rezygnują z planow, ulegaja mężczyznom w wielu kwestiach, wybaczają zdrady
     >
     Sprawa prosta nie wybieraj takiego Mężczyzny 🙂 Tak jak redpill uczy omijać Kobiety które mogą nas zniszczyć tak Ty zacznij wybierać właściwych Mężczyzn zamiast narzekać bo możesz nikt się do Cibie nie przyczepi że nie chcesz psychodelicznego narcyza z borderem. Pogratuluje wyboru i rozumu.

     “No ale jak już Redpilkowi mowilam najbardziej wzruszyla mnie kwestia o ” większym przebiegu niż pasat tdi z 1998″. Mowisz o kobietach jak o samochodach i to też jest spoko nie? Meżczyzni gdyby mogi to by bzykali wszytsko co się rusza i to jest spoko bo sa zdobywcami tak? Ja miałam w zyciu okolo 200 facetow. To dopiero przebieg nie? A mam 23 lata i aktywna seksualnie byla 1,5 roku. Redpilek ma pewne marzenia, ale nie będę ich tu prztaczała bo się chłopak skrępuję. A i tak nic z tego nie bedzie, już zyje w celibacie i I mimo, ze dumna nie jestem, wplyw kulturowy jednak jest to nie czuje sie jakaś gorsza czy zużyta Wy macie problemy ze sobą, Wam wolno wszytsko a kobietom nic.”
     >
     Czego wam nie wolno na litość boską? Jakie marzenia? Jestem w związku i nie mam powodów do narzekań… Masz prawo mieć i 400 przypadkowych facetów ale musisz zrozumieć że większość Mężczyzn nie chce z kimś takim budować dłuższej relacji bo dla Ciebie intymność nie ma żadnej wartości… Masz tak nowoczesne podejście że zdrada to dla Ciebie pewnie “tylko seks”? Dodam jeszcze że ja doskonale rozumiem że Ty tego nie zrozumiesz bo jesteś dumna z tej Twojej liczby 😉

     “Zdcydowanie mężczyźni to duże dzieci. Ale pocieszające jest to,że tak skrajnych przypadków dużo nie ma. Z mojego otoczenia jeszcze nikt nie powiedzial, ze to dobry ruch, Mowie o facetach, raczej opinie nie są zbyt pochlebne. Ale polubiłam Redpilka i chce by wyszedł na ludzi. Więc będę tu wracać.”
     >
     Zdecydowanie masz rację a Twoje poglądy kipią dojrzałością. Co to znaczy duże dzieci? Próba obrony przed niewłaściwą Kobietą nazywasz dziecinadą?

     Edit: Używaj kodowania albo cytowania. Czyli code w nawiasach trójkątnych

     1. Zacytuję z bloga o borderline (o niej):

      Nie ważne, co zrobisz, żeby zadowolić swoją partnerkę, takie osoby nigdy nie mają dosyć i zawsze obwinią ciebie o wszystko. Nigdy nie będą w stanie zobaczyć problemu z twojej perspektywy, nigdy nie zaakceptują twoich wyjaśnień na temat tego, co faktycznie tutaj zaszło. Zaczną wymyślać, rzeczy odnośnie twojej osobowości, które nie są prawdziwe,a ty zaczniesz się bronić. I znowu wlazłeś w ich świat, intryg i dewaluacji.

      Osoba z borderline ma sobie ogromne pokłady toksycznego wstydu - nigdy nie czuły się warte miłości, nawet od najmłodszych lat. Żyły z przekonaniem, że muszą kupować miłość swojego rodzica (przez drogie prezenty, odwiedziny, kiedy nie miały na to ochoty, itp) - robiły to żeby zyskać akceptacje siebie. To samo robią z tobą. Każdego razu kiedy były super miłe, szczodre i uwodzicielskie to robiły to po to, aby rozegrać ten proces walidacji z dzieciństwa - ty nie masz tutaj nic do rzeczy.

      I tak to wygląda. Głupi ten, kto by jeszcze po tym współczuł. Tylko leczyć, stawiać granice i nie słuchać.

      Wniosek jest taki: nie ma żadnej wymówki na takie toksyczne zachowania i nie możesz dojść do logicznego porozumienia z 3 letnim dzieckiem (borderline).

      I co zabawne i ona i jej siostra mówią, że mężczyźni zatrzymali się na etapie dziecka. Dziewczyna w ogóle nie zdaje sobie sprawy jak wiele mechanizmów obronnych przejawia, zarzuca komuś własne cechy.

      Dziecko jest rządzone przez instynkty i potrzeby. Nie ma pojemności na regulację nastroju, empatię, wyższe rozumowanie i rozpoznawanie dobra od zła. Potrzeby dziecka są samolubne, ponieważ ich przeżycie zależy od nich. Jeżeli dorosły rozwój nie został w pełni wykształcony rodzi się narcyzm. Emocjonalnie niedorozwinięta osoba cały czas siłuje się z problemami w relacji, uzależnieniami, zaburzeniami osobowości, niską samooceną i małą tolerancją na opóźnione zaspokojenie.

      Cały blog tamten jest super. Dużo z niego się nauczyłem.

     2. Znałeś dłużej jakąś kobietę z borderline, czy bazujesz na nie naukowych blogach i powierzchownych opiniach?

     3. a jakie one sobie invitro zafunduja, jak faceci przejrzeli na oczy i na zachodzie placz ze banki spermy puste, prawie jak ta japonska reklama co napadli na bank i probuja i to chyba jakis jogurt:P
      kolejny fortel to dzis niby badanie genomu dna, dasz im dna by niby badali jakie geny za raka i inne choroby odpowiadaja ale kazde dna w bazie zostawia, bedzie takie anonimowe jak ty w banku spermy, anonimowe ale dziecko jak ma 16 lat moze sie dowiedziec nazwiska ojca.
      potem czym to sie skonczy, jakas skads zdobedzie twojego kondona pelnego i w bazie juz znajdzie sobie tatusia i alimenty ssie lepiej niz gdyby ci ssala pale.
      sorry nie dajmy sie feminazi nabrac na te ich placze. to juz pozamiatane, niektorych placz to tylko udawanie bo kolo dupy cieplo. a prawda taka, nie ma lepszych aktorek niz kobiety. nigdy sie nie ozenie, coraz bardziej nie chce dzieci, i dluzsze relacje odpadaja, przyzwyczailem sie do samotnosci, skupiam sie na sobie a nie utrzymance. umre i mam wszystko gdzies, za nikogo nie odpowiadam i nikogo nie bede bronil.
      jak sie zaczna przepisy zmieniac i marsze antyfeminazi i zdelegalizuja ta parodie feminazi i uznaja za terrorystki jak smieci z antifa.
      to mozemy usiasc do stolu i rozmawiac o przyszlosci. tak zadnej nie widze, wszystkie mosty spalone

   3. “Ja miałam w zyciu okolo 200 facetow.” Kiedyś za cudzołóstwo karą było kamienowanie, swoją drogą taka ilość sugeruje jakieś zaburzenie osobowości.
    “to iście na łatwiznę i jestem za delegalizacją tego” ingerencja w wolność człowieka, co Ci do tego, kto co robi ze swoim ciałem. Jak powiem, że jestem za delegalizacją tatuaży to przecież mnie wyśmiejesz? W przyszłości będziecie protestowały przeciwko seksualnym robotom a w tym kierunku to zmierza.
    “wybaczają zdrady” wiedziały gały, co brały
    “Cały czas światem rządzą mężczyźni” o i dzięki Bogu, pierwszą opowiastką o utopii było właśnie “Rządy kobiet” to byłaby katastrofa.
    “Wiele kobiet jest zostawione samych sobie, a mężczyźni maja problem ze alimenty muszą płacić” – wiedziały gały, co brały, wyobraź sobie świat bez niszczącego ludzkość wynalazku o nazwie alimenty. (Dla ułatwienia kobieta wiedząc, że coś takiego istnieje podświadomie kalkuluje.).
    “A feminizm chcę sprawiedliwości, „ – każda utopia chce sprawiedliwości a na końcu jest totalitaryzm i obozy koncentracyjne.
    “Ale polubiłam Redpilka i chce by wyszedł na ludzi.” nie chcesz go zmusić do przyjęcia twojej utopii a ten cały feminizm jest dla części lewaków namiastką religii. Bo widzisz człowiek jest z natury religijny a to wam wypełnia waszą mentalną pustkę.

    1. Wiem, chętnie byś mnie ukamieniował,a tu taka niesprawiedliwośc i nie możesz 🙂
     Często niestety nie widziały co brały, faceci sie zmieniają. Przyrzekają wiernośc a potem mają gdzieś słowo które dali przed Bogiem ( którego tak wielbią),
     Na Islandii sa legalne tatuaże,ale korzystanie z usług prostytutek już nie.
     O znów roboty, Naprawdę macie dziwne fetysze, ale normalnego czlowieka nie będzie krecila maszyna ktora sam zaprogramowal i zadna maszyna nie zastapi kobiety. Ale wtedy możecie się przejechać. Zorientujecie się, że maszyny to nie to a kobiety nie bedą chciały facetow, ktorzy byli gotowi zastapić je jakimś żelastwem. Dzięki robotowi będziesz samotny, z poczuciem przegranego zycia i nawet swojeg materiału geneteycznego nie zostawisz 🙂 A ci którzy nie marzyli o robotach będą mieli szczęśliwe związki, niesmaowity sex i cudowne dzieci 🙂
     Jestem ateistką ale nie zdeklarowaną lewaczką. Z wieloma rzeczami sie nie zgadzam, z polityką socjalistyczna z przyjmowaniem uchodzcow, z karaniem bogatych ludzi bo sa boagci. Mam swoj poglad polaczenie feminimu z lekka domieszka tradycji. Nie dla mizogii, ale tez nie dla szaleństwa 🙂

     1. Feminizm (wygody, przywileje, ułatwienia, parytety, wiara na słowo, nigdy nie można krytykować kobiety), tradycja (wygoda – przywileje tradycyjnej kobiety, szarmanckość, opieka, bierność). Obowiązków zero, wolność, mężczyźni nic nie znaczą, nie mogą być ofiarami i nie mogą szukać wygód (roboty, prostytucja, brak ślubu, jak piszesz na łatwiznę). To cie określa.

     2. O znów roboty, Naprawdę macie dziwne fetysze, ale normalnego czlowieka nie będzie krecila maszyna ktora sam zaprogramowal i zadna maszyna nie zastapi kobiety.

      Widzisz, normą nie jest Twoje widzimisie, lecz powszechność jakiegoś zjawiska. Jeśli okaże się, że mnóstwo mężczyzn jest usatysfakcjonowanych seksem z maszynami bardziej niż z kobietami, to z definicji będzie to normalne. Poczekamy, zobaczymy.

     3. Ja wiem, ze my nie dozyjemy, zreszta predzej Europa sie zislamizuje niż roboty zastapią kobiety. Oba przypadki to dla mnie upadek człowieczeństwa. Zresztą roboty już są, ale jakoś nie wyparły kobiet.
      Prostytucja zawsze była i pewnie bedzie, ale bedzie miala mniejszy wplyw jesli korzystanie z niej bedzie nielegalne..
      Mam nadzieję, że tego doczekam.

     4. A ja mam nadzieje że zmienisz terapeutę i się wyleczysz z tej nienawiści, zakazów i kar dla mężczyzn, co jest tylko zemstą za przykre doświadczenia.

     5. zdelegalizujmy dildo, to tez maszyna, wiec co komu robot przeszkadza, moze tylko poza prawda, facet bedzie wolal gadajacy toster niz roszczeniowa ksiezniczke. 10 tys dolarow to pryszcz w porownaniu za koszta z ksiezniczka, potem alimenty na bachora a potem na nia

 12. Niech nie będzie w ogóle podwójnych standardów, bo to że mężczyzna umie kobietę zbajerować czy okłamać (” kocham Cie,” a po seksie ” żartowałem, chciałem Cie zaliczyć”) to nie jest coś co określa jego wartość. Kobiety tak samo mają potrzeby seksualne i mają prawo je zaspakajać. Ja się źle czuję z tym, co robiłam tu mnie masz Redpilku ale dlaczego? Nie przez moją mamę napewno, która strasznie to przeżyła, ale mnie nie skreśliła mimo, że wszystkiego się dowiedziała. Czy to nie wina mężczyzn? Zależy jak by na to spojrzeć. Jest to wina mężczyzn, ale nie żadnego z osobna, ale kultury patriarchalnej którą stworzyli mężczyźni. Mówiącą kobietom co im wypada, co a nie, co daje szacunek a co skłania do nazywania “szmatą”. Nie mówię, że to wina wyłącznie mężczyzn, ówczesnymi najbardziej zagorzałymi strażniczkami patriarchatu są kobiety. Panowie mogą powiedzieć przy kolegach o swoim życiu seksualnym. Kobiety przy koleżankach nie bardzo, no chyba że chcą mieć łatkę ” łatwej dziwki”. Wg mnie powinno się z takim samym ostracyzmem traktować i kobiety i mężczyzn bzykających się na prawo i lewo. No albo nikogo, ale moim może nie do końca feministycznym zdaniem to doprowadzi do niczego dobrego. Bo potem mamy epidemię hiv, kiły i niechcianych ciąż.
  Mnie wynajmowanie brzucha obrzydza, mimo że Ronaldo zapłacił pewnie więcej niż całkowita kwota niejednych alimentów. To rownież uprzedmiotowienie kobiety, a j jak wiesz mnie to brzydzi. Mężczyźni nie zostawiają dobrych dla nich kobiet? Zostawiają na potęgę. Są niedojrzali, boją się odpowiedzialności „ jestem za młody na ojca”, a jak się okaże że dziecko będzie chore, a kobieta nie chce usunąć? To już w ogóle. Chcieliście seks to bierzcie odpowiedzialność za swoje nasienie, a jeśli nie chcecie to nie każcie tego robić kobietom i mówić o odpowiedzialności. Bo to hipokryzja. Nie powiedziałeś tego? To w takim Razie potępiasz mężczyzn, którzy zostawiają ciężarne kobiety i te z małymi, często chorymi dziećmi?
  Kolor spodni, a seksualność kobiety? Uprzedmiotowienie spodni vs kobiety? Ty tak na poważnie? To jest obrzydliwe, ostatnio czytałam rozkminy panów czy lepsza brzydka dziewica czy ładna z dużym przebiegiem. Bardzo dojrzałe. Jest takie stare „powiedzonko”, że lepszy kluczyk co otwiera każdy zamek niż zamek, który da się otworzyć każdym kluczem. Ale tak samo lepszy warsztat, który naprawi każdy samochód, niż samochód który odwiedza wiele warsztatów prawda?
  No tak w seks w związku nie jest darmowy. Dostajecie sex ( często kiedy kobieta nie ma ochoty) , dostajecie dziecko ( wyobraźcie sobie że znam przypadki gdzie to mężczyna bardziej nalegał na dziecko, a nie odwrotnie), dostajecie obiadki, pranie, pełen serwis. Kobieta za to chce tego żebyś dał jej poczucie bezpieczeństwa ( finansowe i mentalne), dbał o nią, opiekował się ( nie dlatego, że jesteśmy nieporadne, ale po prostu tego potrzebujemy), okazywał miłość. Możemy się wymieniać „,ofertami” dlatego wtedy powiedziałam, że nic nie oferuje, bo związek to nie wymiana handlowa. I ja na przykład nie będę uprawiała seksu, bo musi zasłużyć, tak samo jak nie chce by on coś tam robił, bo chce seks tylko żeby to robił bo mnie kocha.
  Jeszcze wracając do wyglądu, którym kobieta nic nie wnosi, nic nie musi przecież robić. To wierutna bzdura, żeby dobrze wyglądać trzeba włożyć wiele czasu, pracy i wyrzeczeń no i pieniędzy. Jeśli wymagacie żeby zawsze dobrze wyglądała, dbała o dom to wtedy nie będzie pracować, bo nie ma na to czasu. I to wcale nie znaczy, że wnosi mniej. A jeśli jeszcze pracuje to wnosi więcej od mężczyzny bez względu na to ile zarabia jeśli to to pelen etat. Od mężczyzn wymaga się tylko żeby dobrze zarabiali, potrafili zrobić to co „ męskie” bo jak faceta widzi się z wózkiem to „ ale bohater”. A od kobiet się wymaga wszystkiego co kobiece – wygląd, dom, dzieci, ale też tego co męskie – praca zawodowa, bo jeśli nie pracuje a zajmuje się domem to przecież nic nie robi. Jeśli robi karierę i nie chce dzieci to egoistka, a jeśli w ogóle jej rodzina nie interesuje, lubi przygodne znajomości i seks to hedonistka i szmata. Pomyślcie o tym. Chcecie żeby kobiety Was podniecały, uprawiały z Wami seks, a jak to robią seksualizujecie je i nazywacie szmatami. Nie chcecie tych co lubią seks, więc wybieracie takie co go nie lubią a potem macie pretensję, że nie chcą się bzykać. Prostytutki są ok, ale nie jako ludzie ale jako usługi. Bo do prostytutki jako człowieka nie macie za grosz szacunku, zresztą nie tylko Wy a całe społeczeństwo. Dlatego jestem przeciwna, choć kiedyś myślałam inaczej.
  Tak, mam borderline. Jestem narcystyczną, niedojrzałą, rozpieszczoną emocjonalną, rozwiązłą i nieodpowiedzialną dziewczynką. Bo mam czelność mówić co myślę wbrew ogólnie przyjętym normom. I mam też wymagania i nie zgadzam się z krzywdzeniem kobiet. I mimo, że zauważam że jest też wiele aspektów krzywdzenia części dobrych, ludzkich mężczyzn to uważam, że więcej krzywdy dzieję się nadal kobietom. Mężczyźni w 90% są sprawcami przemocy domowej, głównymi sprawcami gwałtów, nikt za nich nie decyduje o ich ciele. Nawet jest teraz męska antykoncepcja – odwracalna wazektomia, więc jak facet chce może się zabezpieczyć przed „ wrobieniem w dziecko”, kontrolę na prezerwatywą też sprawują mężczyźni, więcej zarabiają, zdecydowana większość prezesów firm, banków, przywódcy polityczni to mężczyźni. Parytety są próbą choć odrobinę wyrównania tych nierówności, a wtedy krzyczycie że to już mizoandria.
  A tak apropo, która płeć jest bardziej przydatna społecznie.?Wybraźcie sobie że najpierw ginią wszystkie kobiety? Ile ludzi będzie w stanie się urodzić? 0 Jeśli zginą mężczyźni? Kobiety są w stanie ( dzięki bankowi spermy) sprawić, że ludzkość przetrwa 🙂 No ale stąd cala mizoginia prawda, zazdrość o Macicę.
  Nie, nie mowie nikomu klamstw, czytałam nasze „rozmowy” to co mówisz o kobietach. To wystarczy.
  Oczywiście, że o Tobie myślalam przy wczorajszym orgaźmie, mam takie dildo ( nieudany internetowy zakup) grubsze niż moje przedramię i jak Cię nim zaspakajam, mnie się mieści tylko pod pachę niestety. Ale doszlam natychmiast 🙂
  O to chodzi mężczyźni, tzn ci których znam pragną tego samego co kobiety, stabilizacji, rodziny, drugiej połówki, to są priorytety dojrzałych ludzi. Oczywiście też pragną sukcesów zawodwoych, rozwijania pasji, przyjąźni które sa bardzo wazne, ale związku nie zastąpia. Jak każdy czlowiek.
  Sa ludzie omiajający wczesniejsze szczeble piramidy Maslowa i slupiający się na „ wyższych celach” tak, to częsciej mężczyźni. Kobiety jednak zawsze rodzinę będę stawiać wyżej od kariery naukowej ( w większości). Odkryją coś, zdobędą sławę, ale czy szczęscie? Odpowiedzcie sobie sami.

  1. Mężczyźni kłamią, by mieć seks, kobiety by mieć wszystko co inne. TL:DR – obie płcie potrafią być “złe”. Ale tylko kobiety robią z siebie za każdym razem ofiary, nie przyznając się do swojej roli (odpowiedzialności) w całości. Dziecinne, nierówne i tak dalej. Mi się nie chce tobie odpisywać. Na razie zostawiłem ten post, może dla innych. Przypominam że masz bana (z 20 kont już zbanowanych, nie dociera) za brak kultury i ciągłe kłamstwa, mataczenie wyciągając słowa z kontekstu, by tworzyć kolejne przeszkody do odpisywania ci. Dosłownie jak inne kobiety w życiu robią innym mężczyznom. Kobieta znajduje problem, mezczyzna go rozwiazuje. Kobieta strzela fochy, mężczyzna działa. Kobieta wymaga, mężczyzna spełnia to co sobie zażyczy. I to jest “partnerstwo”. I to trwa wiecznie dopoki sie granicy nie postawi, nie uszanuje samego siebie. Dlatego jak ktoś chce niech tobie odpisuje, dla mnie nie istniejesz.

  2. O to chodzi mężczyźni, tzn ci których znam pragną tego samego co kobiety, stabilizacji, rodziny, drugiej połówki, to są priorytety dojrzałych ludzi. Oczywiście też pragną sukcesów zawodwoych, rozwijania pasji, przyjąźni które sa bardzo wazne, ale związku nie zastąpia.

   Na tym właśnie polega problem naszej kultury, że kobiecą hierarchię wartości traktuje się jako ogólnoludzką, natomiast męską – jak niedojrzałość. Kobieta nie ma żadnych podstaw do oceniania dojrzałości mężczyzny. Jakie mężczyzna ma priorytety, decyduje jego natura, a nie widzimisie kobiety. Dla mnie przyjaźń jest ważniejsza niż związki z kobietami. Ja nie potrzebuję przekazywać swoich genów, bo większą wartość ma dla mnie przekazywanie idei – a tymi mogę się równie dobrze dzielić z osobami niespokrewnionymi.

   Sa ludzie omiajający wczesniejsze szczeble piramidy Maslowa i slupiający się na „ wyższych celach” tak, to częsciej mężczyźni. Kobiety jednak zawsze rodzinę będę stawiać wyżej od kariery naukowej ( w większości). Odkryją coś, zdobędą sławę, ale czy szczęscie?

   No i na tym m.in. polega różnica między kobietami a mężczyznami. Kobieta potrzebuje do szczęścia rodziny, natomiast dla mężczyzny rodzina jest nieobowiązkowym dodatkiem – wartym posiadania, jeśli koszty nie są zbyt wysokie. Jeśli posiadanie rodziny wymusza wyrzekanie się rzeczy dla mężczyzny ważniejszych, to oczywiste jest, że powinien zrezygnować z rodziny, która w jego odczuciu jest mniej ważna.

   1. Może dla Ciebie. I ok rób jak uważasz. Ile masz lat?
    Ale nie mów za wszytskich mężczyzn, bo jestes w mniejszości,
    Głowna wartoscia dla wszystkich ludzi zawsze była rodzina, tyle ze wczesniej to męzczyna byl gloa tej rodziny a reszta mniej wazna dodatki teraz mamy parterstwo. Kobieta sama wybiera męża, jest niezalezna. I to Was chyba boli, ze już nie ma takiej dysproporcji.

    1. Ile masz lat?

     Nie będę podawał, bo i tak nikt czytający forum nie ma możliwości weryfikacji. Zajmij się lepiej argumentacją, zamiast pytaniem o wiek.

     Ale nie mów za wszytskich mężczyzn, bo jestes w mniejszości

     W mniejszości tych, którzy się otwarcie do tego przyznają i nie prowadzą podwójnego życia – wewnętrznie czują jedno, na zewnątrz ze wszystkich sił próbują pokazać drugie. Ciebie oczywiście to nie przekona, natomiast mężczyznom zalecam chodzenie w miejsca, gdzie chodzą na spacery ojcowie z małymi dziećmi – popatrzcie, co da się odczytać w ich oczach.

     To co pokazują ich oczy – i jak bardzo powszechny jest ten widok – zdecydowanie nie pokrywa się z Twoją opinią, że rodzina jest dla nich najważniejsza. Po prostu widać po nich cierpienie i brak pomysłu na to, jak z tego cierpienia się wyzwolić.

     1. Po prostu sie zastanawiam czy jestes mlodym bładzącym czy człowiekiem po przejściach.
      W wiekszosci to spotykam matki z małymi dziecmi, ale faktycznie ojcow mozna spotkać coraz częściej i widze ich zaangazowanie i radosc, nie smutek. No ale zdazaly sie tez sytuacje gdzie wchodzi do tramwaju jakas widac patologiczna para ona pcha ten wozek, nawet przy wchodzeniu i wychodzeniu jej nie pomogl, rozklada sie w krzesle, ona stoi z wozkiem. Naprawdę tylko brać przykład.

     2. Tak jak nie ma co brać przykładu z matek, które stosują przemoc psychiczną na dzieciach i potem wyrastają na borderline i feministki, wieczne ofiary…

      . Panowie mogą powiedzieć przy kolegach o swoim życiu seksualnym. Kobiety przy koleżankach nie bardzo, no chyba że chcą mieć łatkę ” łatwej dziwki”.

      Panowie za to nie mogą przyznawać się do słabości, a kobiety mogą. W różnych sferach inaczej jesteśmy traktowani. U kobiet seksualność była kontrolowana, a u mężczyzn bycie słabym było eliminowane.

     3. Po prostu sie zastanawiam czy jestes mlodym bładzącym czy człowiekiem po przejściach.

      A ja po prostu nie chcę pisać, czy jestem młody czy stary, silny czy słaby, odważny czy tchórzliwy, bo dyskusja słowna nie jest od imponowania sobie nawzajem, popisywania się, porównywania kto ma większe osiągnięcia a kto mniejsze – tylko wymianą poglądów. Zastanawiając się nad tym, jaką osobą jestem ja, próbujesz uniknąć zastanawiania się nad rzeczywistymi problemami rzeczywistych mężczyzn – czy wg Ciebie “normalnych” czy nie, “dojrzałych” czy nie, nie ma żadnego znaczenia, bo to są istniejący żywi ludzie, których los też jest ważny.

      ale faktycznie ojcow mozna spotkać coraz częściej i widze ich zaangazowanie i radosc, nie smutek

      A ja widzę cierpienie. Tylko że jako mężczyzna posiadam empatię nie tylko do kobiet i dzieci, ale także do mężczyzn, więc jestem w stanie ich cierpienie dostrzec.

 13. Ej czekaj. Ja nie mam kultury bo mówie kulturalnie co myśle, a pan human ja ma choć caly czas obraża ale Ci przyklaskuję?
  Załamujesz mnie Dziubasku.

  1. Zawsze wymagam od tych których kocham więcej. Bądź ambitna, dostosuj się do moich wygórowanych wymagań. Nie tylko ty je możesz mieć 🙂 I bądź romantyczna, nie zapomnij.

   1. Jestem równie romantyczna co Ty Misiu ;*
    I bede kulturalna, ale nadal będę mowic co mysle. Może dziś przeczytam jakiś nowy artyluł i lepiej Cię poznam.
    Od poniedzialku studia i nie bede juz miala tyle czasu ;(

    1. Jestem równie romantyczna co Ty Misiu ;*

     Czekam aż przyniesiesz mi kwiatka (może być kaktus) i kratę browarów, a potem zrobisz striptiz. Wtedy będziesz romantyczna.

     Może dziś przeczytam jakiś nowy artyluł i lepiej Cię poznam.

     Dziś to mam ciekawsze zajęcia. Do “koleżanki” idę. Romantycznej 🙂

     Od poniedzialku studia i nie bede juz miala tyle czasu ;(

     Uff.

     1. Proponowałbym uważać z takimi jałowymi gadkami, bo to rozmydlanie przekazu tej strony, a przecież feministkom o to chodzi – by jak najmniej mężczyzn zetknęło się z prawdą o damsko-męskich relacjach, naturze kobiet i mężczyzn.

     2. Myślisz, że ludzie czytają komentarze? Treść i przekaz jest w artykułach. Wyluzuj. Przecież ona chce by się spinać, bo prowokuje cały czas. Typowy objaw zaburzeń emocjonalnych.

  2. od Wielkiego Mizogina sie odwalic, jestem wynikiem waszej woli, zachowania i milosci. a teraz nagle zle, trzeba bylo myslec przed.
   co do obraznia, slaba masz psychike, zreszta czy ja kogos bezposrednio obrazam? mowie o ogole kobiet i wcale nie mijam sie z prawda, moze sie nie zgadzasz a za chwile piszesz to samo co ja. tylko nie widzisz w tym problemu jak inne. bo hipokryzja i podwojne standardy to norma.
   a mnie to juz nudzi. tematow jest bez liku, przeczytac, dostosowac sie. nie chce, to twoj wybor. ja o ciebie ani inna nie bede walczyc, niedlugo same zaczniecie przylazic, tylko wtedy juz bedzie za pozno. swiat juz sie stoczyl a teraz sie konczy. kobiety maja takie pojecie jak nic, moja mamusia dzis ze mna sie tez kloci i przeczytalem jej post mswia z 28 grudnia 2017 obowiazek meldunkowy w pl wrocil. ja w uk mieszkajac wiem wiecej niz ona w pl. ale tak to jest jak sie slucha fakenews typu tv.
   i kolejne mimo ze dostala w sylwestra po ryju, dalej bedzie siedziec jak mowilem, narazie sie nie rusza, czeka na kolejny wpierdol. tak samo jej pojecie o emeryturach w uk czyli spoleczna jak i niedlugo w pl taka wprowadza. przez seksizm obnizenia jej emerytury do 60 lat.

 14. Ojej misiu taki troche prymitywny ten romantyzm nie sądzisz? Na striptiz to byś musiał naprawdę zaslużyć. Od piwa się brzuszek robi,, a kwiatka jak Ci tak zależy mogę zalatwic 🙂
  Ile placisz kolezance? Az się zazdrosna robie Ty moj Tygrysie. Mrrau!
  A o szafę nie musisz się marwtic, kolega naprawi. Kiedyś pozyczylam mu kase, ma problem z oddaniem i zawsze moge na niego liczyc czy to przy przeprowadzce, czy cos sie zespuje, ostatnio mi lodowke odmrazal bo nie domknęlam i sie bryla lodu zrobila 😀

  1. Ojej misiu taki troche prymitywny ten romantyzm nie sądzisz?

   Spórz na swój. Jak pisałaś: drogie wycieczki, perfumy, biżuteria, przynoszenie wypłaty do domu (najlepiej w zębach).

   Na striptiz to byś musiał naprawdę zaslużyć

   Zasłużyć to może sobie pies. Nie umiesz ludzi nie traktować przedmiotowo, prawda?

   Ile placisz kolezance?

   Wystarczy, że jestem dobry dla niej, ona dla mnie. Wszystko staje się proste w życiu.

   Az się zazdrosna robie Ty moj Tygrysie. Mrrau!

   Nie ma o co, bo i tak nie masz szans 🙂 Za duży przebieg masz, a licznika cofnąć się nie da jak w Passacie.

   A o szafę nie musisz się marwtic, kolega naprawi

   Gratulacje. Ja to bym Cie w tej szafie zamknął 🙂

   ostatnio mi lodowke odmrazal bo nie domknęlam i sie bryla lodu zrobila

   Ty wszędzie lody widzisz. Zboczeniec.

   1. Nie musi byc w zębach, wystarczy wspólne konto 🙂
    Kto tu kogo przedmioto traktuje? Ciebie tylko w kobietach cialo interesuje… I co gorsza nie widzisz w tym nic zlego.
    Oo tu tez zero uprzedmiotowienia, nie wazna jaka jestem wazne ze mialam “przebieg” duzy xD
    Jest dla Ciebie dobra, jak Ci sie kolega zwierzy ze ona mu sie podoba i chcialby sie zwiazac to powiesz, ze nie warto bo latwa?
    Musialbys tą szafę najpierw otworzyć, w tym tkwi sęk. Jak otworzysz mozesz mnie zamknąć 🙂
    Bardzo lubie lody, w wszelkiej postaci. Mmm :*

    1. Nie musi byc w zębach, wystarczy wspólne konto

     Zgoda, jeśli Ty będziesz zarabiać sporo więcej i będę mógł dysponować jak tylko chcę tym wspólnym kontem. Tak robią kobiety. Potrzeba równości w tym względzie. Ciekawe czy któraś kobietę byłoby stać na takie działania jakich wymagają od nas 🙂

     Ciebie tylko w kobietach cialo interesuje…

     Jakbyś miała więcej do zaoferowania, to by mnie interesowało więcej. A co masz do zaoferowania? Co mi zapewnisz, w jaki sposób mnie uszczęśliwisz? W jaki sposób uargumentujesz, że odniosę jakąkolwiek korzyść przy Tobie w życiu? Dlaczego właśnie Ciebie należałoby wybrać spośród wielu kobiet?

     Jest dla Ciebie dobra, jak Ci sie kolega zwierzy ze ona mu sie podoba i chcialby sie zwiazac to powiesz, ze nie warto bo latwa?

     Co ty w ogóle bredzisz… jak kolega będzie chciał, to sobie będzie robił co mu się podoba. Mnie to nie obchodzi.

     Musialbys tą szafę najpierw otworzyć, w tym tkwi sęk. Jak otworzysz mozesz mnie zamknąć

     Najpierw schudnąć musisz, bo się nie zmieścisz.

     Bardzo lubie lody, w wszelkiej postaci. Mmm :*

     Zdecyduj się, albo lodzik albo cnotka.

     1. Wybacz Misku, to jest ta jedyna rzecz, czego sie od mężczyzn wymaga. Tzn nie zawsze ja akurat wymagam, by facet więcej zarabial. A to co kobieta daje poza wyglądem ktory jak juz ustalilismy też wymaga pracy, dba o dom, rodzi w bolach dzieci, jest przyjaciólka mezczyzny, wspiera go i doradza. A wyglad i pieniadze sa własnie tymi zdrowymi roznicami, mezczyzna nie musi golic nig, malowac sie, ubierac bielizny wzynajacej sie w tylek, a kobieta nie musi zarabiac tyle co mężczyzna, no i zdecydowana wiekszosc obowiazkow wiążąca sie z wydaniem i zajmowaniem dzieckiem ( zwlaszcza malym) spada na kobiete. W reszcie jest partnerstwo. Wiem, że facet z którym sie zwiąże zle nie bedzie mial, beda na pewno pewne problemy, ale tez zalety ktore sie charakteryzuja borderki wlasnie. W kwestii związku z mężczyzną już dawno odkrylam, ze będzie ze mnie srednia femimistka. W kwestii spolecznej wole ” walczyc” bo prywatnie to mnie aborcja odraża, robienie kariery i skonczenie przed 40 z tysiacami na koncie z kotem mnie przeraza, pantofle dzialaja aseksualnie. I jak życ? 😛 Ale przede wszystkim musi byc uczucie Tygrysku, związek to nie wymiana handlowa. Nie może być mowy o przebiegu. To dyskwalifikuje na starcie. Nie chce kogos kto bedzie mi to wytykal cale zycie. Albo sie to akceptuje albo nie.
      Szafa jest wielka, jakby sie uprzec to i by sie bzykac tak mozna bylo xD
      Cnotka. Ale nie mowie ze nie tęsknie ;P

     2. dba o dom

      Mężczyznom też się nakazuje.

      rodzi w bolach dzieci

      Nie każda rodzi. Poza tym mężczyzna zazwyczaj ciężej i dłużej pracuje, a także podejmuje więcej ryzyka. I robi to długotrwale, a nie tylko przez jeden poród trwający dzień. To tak jakby porównywać to do kolki nerkowej. Czy pacjentów z kolkami nalezy pozniej ubóstwiać bo pocierpieli chwile? 🙂

      , jest przyjaciólka mezczyzny, wspiera go i doradza

      Bladego pojęcia nie masz o pojęciu przyjaźni, ponieważ więcej wymagasz, niz dajesz. Twojego wsparcia mężczyzna nie potrzebuje (chyba że wybrałabyś takiego co nic nie umie, nie wie, jest chory, bezrobotny, bezbronny, ale takiego nie wybierzesz). Doradzania też nie trzeba (ciekawe w czym?), ani pouczania, ani krytykowania, ani tresowania seksem, ani fochów 🙂

      A wyglad i pieniadze sa własnie tymi zdrowymi roznicami

      Czyli sama stosujesz podwójne standardy, a krytykujesz gdy mężczyzna to robi (i wcale ich nie krytykuje, tylko rozumie, że istnieją). Nie zapominaj też że nie każda kobieta jest ładna i szybko ta uroda sie konczy. A pieniadze mozna miec zawsze… jesli tylko poswieci sie rodzine i spełnianie zachcianek kobiet dla osiągania wysokiej pozycji 🙂

      mezczyzna nie musi golic nig, malowac sie, ubierac bielizny wzynajacej sie w tylek

      A mezczyzna musi umiesnienie miec, siłe, byc zdrowy, dobry w lozku 🙂 Malowanie się, taki wysiłek. Ubranie bielizny taki wysiłek…a nóg czesto kobiety nie golą, pach. Widze ze oklasków byś chciała za to. TO ja bym chciał oklasków za golenie brody, dzień w dzień.

      no i zdecydowana wiekszosc obowiazkow wiążąca sie z wydaniem i zajmowaniem dzieckiem ( zwlaszcza malym) spada na kobiete

      A z dużym na mężczyzne, bo niezaradne kobiety niczego nie nauczą dzieci 🙂

      Wiem, że facet z którym sie zwiąże zle nie bedzie mial

      Będzie, bo tylko wymagania masz, a od siebie nic. Dlatego jesteś sama. I jeszcze borderline ma potężny lęk przed porzuceniem, tworzy wszelkie prowokacje, zadymy, przerzucanie odpowiedzialności, obwinianie, kłamstwa, robienie z siebie ofiary, manipulowanie, nieufność i inne brednie, więc na pewno życie z Tobą to cud.

      W kwestii związku z mężczyzną już dawno odkrylam, ze będzie ze mnie srednia femimistka. W kwestii spolecznej wole ” walczyc”

      A ja wole być spójny. W związku i życiu tak samo 🙂

      związek to nie wymiana handlowa.

      Powtarza cały czas to ta sama osoba, co ciągle o swoich wymaganiach nawija, o tym ze trzeba sobie zasluzyc. Hehehe. SLuchac kobiety, daleko sie zajedzie.
      Uczucie to efekt spełniania tych handlowych wymagan 🙂 Ale masz problem z rozumieniem zwiazkow przyczyno-skutkowych wiec nie ogarniasz. I kobiety zawsze wymagaja więcej od innych niż od siebie, więc niestety, wyrachowanie to cecha typowa dla kobiet, dlatego tak się boicie, że mężczyźniby mogli tez zaczac zachowywac sie jak wy i kalkulować.

      Nie może być mowy o przebiegu

      Boli serduszko, że jest oceniane za przebieg. A mezczyzna to moze byc juz oceniany za rozne cechy ktore ma, za zasoby lub ich brak, za wymiary… Hipokrytka 🙂 jak z tymi co nie chcą być oceniane za bycie grubymi, ale juz wzrost, rozmiary penisa czy zarobki oceniają.

      Cnotka. Ale nie mowie ze nie tęsknie ;P

      Jak zaczniesz sie starać, umilać czas, to moze tęsknota zostanie zaspokojona. Narazie tylko szkodzisz.

  2. niezly dowcip facet babie lodowke odmraza i ona chce byc materialem na zone, pewnie laske kolega by robil lepiej niz ona

 15. ” Poród trwający dzień” sam poroód to ból dla Ciebie raczej nie wyobrażalny, a poza porodem jest ciąża tez bol i niewygoda, połog starszny ból trwający 6 tygodni, stawanie do dziecka i opieka nad nim. Nie wiem czy te teksty o tym, że potem dziecko wychowuje ojciec sa w celu prowokacji, mam nadzieję że tak i naprawdę tan nie myślisz, bo to by znaczyło że jest z Tobą naprawdę źle. Matka wychowuje dziecko, razem z ojcem, ale nigdy nie jest to po równo, bo dziecko w zdecydowanej większości jest bardziej przywiązane do mamy. Sama wiem po sobie, moja mama wychowywala mnie sama 5 lat, potem przyszedl ojczym, ktory umial tylko bic karac i upokorzac ( mnie), mysle ze duzo moich problemow zawdzeczam jemu, a wszystko co dobre to mam od mamy i dziadka ( tu glownie dobra materialne, zawsze mnie rozpieszczal placi za studia, mieszkanie etc). I wiekszosci pelnych rodzin jednak kobieta jest odpowiedzilana za opieke nad dziecmi, robienie lekcji, zabawa, dodatkowe zajecia. Ojciec to raczej w wieku dojrzewania syna, corki juz mniej. Jak nie potrzebujesz rady, nie intersuje Cie zdanie kobiety, jest wsparcie to po jaką cholerę jesteś z nią w związku? Bo napewno nie z miłości, bo faceci raczej pytają kobiety o zdanie, bo czesto sa w stanie im pomoc.
  Tak, uroda przemija a raczej sie zmienia, po porodzie cialo tez sie zmienia. A majątek można stracić. Jeśli ludzie się kochają nie zostawią tej osoby bo mając 40 lat po urodzeniu 2 wspanialych dzieci nie zostawi jej bo nie mam ciala jak 20 latka. Tak samo kochająca kobieta nie zostawi faceta bo mu firma splajtowala.
  Jestem sama z wyboru, więc pudło Redpilku 🙂 Jestem odpowiedzialna i wiem że musze pewne rzeczy przepracować by do związku dojrzeć i umieć zbudować taki, który będzie trwały. Bo niezobowiązujcych przygód mam dość. I drugą sprawą jest to, że nie chce ryzykować, bo wiem jak może sie to skończyć jak ja się zaangażuje a to nie wypali. Tak to o czym mówisz to te wady 🙂 Ale nie kłamstwa, jestem właśnie szczera. Umiem kłamać, ale nie lubie tego robić, ale czasem musze i to dla dobra osoby oklamywanej czesto by jej nie ranic. Ale czesto mnie to gryzie jesli chodzi o osoby najbliższe. Z moim “przebiegiem” też moglabym to ukryc, ale nie chce.
  Myśle, że hipokryzja to Twoja domena 🙂
  Uważam, że patrzenie na wage przed rozpoczeciem zwiazku jest tak samo ok jak na wzrost. Parter czy partnerka musza nas pociagac fizycznie. Pozniej dochodza a przynajmniej powinny dochodzic uczucia i wyglad juz nie powinnien byc priorytetem. Zycie seksulne jest ważne wiec nic dziwnego ze nie bede chciala byc z facetem co ma 10 cm i nie sprawia mi przyjemnosci tak samo jak Ty bys nie chcial by zapewne z kobietą z pochwicą.
  Zaspokojona moze byc, tak samo jak ktos kto rzuca palenie tęskni za papierosami ale nie sięga po niego choc by mogl bo mu to szkodzi 🙂
  Dobrze, miej Redpilku tą satysfakję, tylko zeby Ci nie stanąl. Tak, to moj chyba największy kompleks obecnie. Dlugo sobie z tym nie mogłam poradzić, jak pierwszy raz slyszalam podobny tekst to sie poryczalam, a gosc potem był zdziowny ze nie chce go znac xD Bo przeciez poruchac by mnie mogl, ale do zwiazkiu to on wolal ” z salonu”. Myślalam nawet o rekonstrikcji błony, ale mi przeszlo na szczęscie.
  Dla Ciebie wszystko jest albo czarne albo białe. Ale ja wiem, że świat nie jeste zerojedynkowy I nie chce by ktoś mi narzucał jaka mam byc, nawet gdyby to sie pokrywalo z tym jaka byc chcę. Rozumiesz? Kobiety sa rozne, mezczyzni sa rozni. I ja nie chce wpychania w stereotypowe role. Sama chce decydowac jakie role pełnić. Znam wiele uleglych feminsitek, bo sa feministkami bo walcza o wybor. One dokonaly akurat takiego, ale ktoś inny moze dokonać innego i ma do tego prawo. A nie Ty masz byc taka, taka i taka bo jestes kobietą a Ty taki czy owaki bo jestes mężczyzną. Ty wybierasz, nie stereotypy. Z tym walcza feministki. Chesz dokonac aborcji? To jest ok. Chesz miec 10 dzieci? To tez jest ok. Mozesz chciec robic kariere, mozesz zajmowac sie domem. Facet moze chciec zalozyc rodzine, moze byc fanem MGTOW i nie chcicec miec interakcji z kobietami. Jeśli nikogo nie krzywdzisz ,typu bede gwalcil bo lubie albo pozywala o gwalt facetow zeby sie zemsicic bo mnie jakis rzucil. Nie masz prawa zdejmowac gumki w czasie seksu, ale kobieta nie ma prawa ich przekuwac przed. O tym co jest częstsze nie będę mowic, bo masz zapewne odmienne zdanie.

  1. ” Poród trwający dzień” sam poroód to ból dla Ciebie raczej nie wyobrażalny, a poza porodem jest ciąża tez bol i niewygoda, połog starszny ból trwający 6 tygodni, stawanie do dziecka i opieka nad nim.

   Dobrze, dobrze. Kobieta według Ciebie zawsze ma gorzej niż mężczyzna, niezależnie co przeżyje i co robi. Po prostu 3 letnie dziecko w skórze 23 latki, które nei umie się ani trochę wczuć w problemy i poglądy innych.

   Znałeś dłużej jakąś kobietę z borderline, czy bazujesz na nie naukowych blogach i powierzchownych opiniach?

   Widzisz, blogi są dla Ciebie głupie, nauka jest głupia, tylko Ty mądra. Narcyzie 🙂
   Nawet jakbym znał taką kobietę, to odpowiedziałabyś że
   – taką masz opinie, bo pewnie Cie skrzywdziła
   – nie każda borderka jest taka sama

   😀 ja juz znam wszystkie te sztuczki na pamięć i będe przestrzegał przed Tobą, bo Ty jesteś prowokatorem, egoistą i mącicielem. Bo Ty z niewinnego zrobiłabyś najgorszego i znalazła logiczny powód by mu dojebać. Bo w środku Ciebie taki ból jest i to tylko jedyna metoda byś się z niego wyleczyła, czyli wyżywanie się na innych. Ale to Ty jesteś atakująca, to Ty ranisz ludzi, nie wokół Ciebie świat się ma kręcić. Nie stawiaj sie w pozycji ofiary gdy nią nie jesteś i ktoś jest twoją ofiarą. I ma do tego prawo. Dlatego nie istniejesz.

   o dziecko w zdecydowanej większości jest bardziej przywiązane do mamy. Sama wiem po sobie, moja mama wychowywala mnie sama 5 lat, potem przyszedl ojczym, ktory umial tylko bic karac i upokorzac ( mnie)

   Dziecko jest przywiązane do lepszego z rodziców. To że w twoim przypadku była to matka, nie znaczy, że tak jest zawsze.
   I dzięki że się w koncu przyznałaś że nienawiść do mężczyzn spowodowana jest twoimi przeżyciami. Współczuje. I Twojej matce też, słabej psychiki, że musiała wybrać sobie DRANIA. Jak to zaburzone kobiety mają.

   Chociaż nie… to może być górnolotna opinia. Może bił Cię i karał dlatego, że zasłużyłaś, co? Może byłaś chamska, nie szanowałaś, pyskowałaś, łamałaś granice i zachowywałaś się własnie jaka taka mała socjopatka? Każdy ma swoje granice. A że kiedyś jeszcze promowało się bicie dzieci, a dzisiaj nawet klaps to problem, to nie ma co robić z siebie ofiary losu.

   Same jesteście sobie winne, tylko się leczyć, a zobaczysz spojrzysz inaczej na to co mówimy bo zauważysz że kobiety też ranią, a my też możemy cierpieć. I mamy prawo uciekać od psychicznych kobiet.

   Jak nie potrzebujesz rady, nie intersuje Cie zdanie kobiety, jest wsparcie to po jaką cholerę jesteś z nią w związku? Bo napewno nie z miłości, bo faceci raczej pytają kobiety o zdanie, bo czesto sa w stanie im pomoc.

   Znowu mącisz. Nie umiesz nawet odpowiadać na moje pytanie. brzmiało tak, w czym byś mogła doradzać mężczyźnie, czym chciałabyś go zainspirować, w czym jesteś mądrzejsza by ten mężczyzna miał sie Ciebie radzić? Nie umiesz odpowiadać, to znikasz stąd. Ja Cie bić nie będe, jak ten ojczym, za Twoje przewinienia. Wystarczy ban i ignorowanie za te mącenie i wyciąganie słów z kontekstu, dla udowadniania swoich fałszywych tez.

   Umiem kłamać, ale nie lubie tego robić, ale czasem musze i to dla dobra osoby oklamywanej czesto by jej nie ranic.

   Jesteś dobrym przypadkiem do badań na temat niedojrzałości emocjonalnej. Usprawiedliwiać kłamstwa 🙂 wszystko w swoim mózdżku usprawiedliwisz i uznasz siebie za dobrą. Jednak dla innych jesteś surowa, gdy popełniają błędy. Tak jak bycie samą z wyboru (oszukuj się dalej). Czekaj na gromadkę kotów i całe życie narzekanie na mężczyzn, że nie byli Ciebie godni. Typowy narcyz.

   A nie Ty masz byc taka, taka i taka bo jestes kobietą a Ty taki czy owaki bo jestes mężczyzną. Ty wybierasz, nie stereotypy. Z tym walcza feministki. Chesz dokonac aborcji? To jest ok. Chesz miec 10 dzieci? To tez jest ok. Mozesz chciec robic kariere, mozesz zajmowac sie domem. Facet moze chciec zalozyc rodzine, moze byc fanem MGTOW i nie chcicec miec interakcji z kobietami

   Wspierasz wolność? Szkoda że kilka wiadomości wcześniej pisałaś że
   – zakaz prostytucji
   – zakaz robotów
   – męzczyzna ma zarabiać i opiekować się kobietą

   Czyli tak naprawde to Ty zmieniasz zdanie zależnie od widzimisie i humorku, jak ci pasuje w rozmowie. Jesteś chodzącym chaosem. Do tego wywyższa się. Kobiety uważasz za wiecznie cierpiące i ograniczone, więc mają prawo robić co chcą (nawet gdy ranią innych, oczywiście, bo nie przyznasz przemocy psychicznej i testowania granic – choćby ze mną to robiłaś). A mężczyznom zakazywać, ograniczać i nakazywać kim mają być i jak zachowywać się do kobiet, bo inaczej “jesteście nieprawdziwymi mezcyzznami, niedojrzałymi chłopcami, mizoginami, gwałcicielami i pedofilami”. Tyle ostracyzmu wobec mezczyzn za nic, tyle nakazów i obowiązków, gdy wobec kobiet nie ma niczego. I ta sama kobieta w swojej glowce sadzi ze walczy o wolnosc. Mezczyzna ma udowadniac swoja wartosc, a kobieta juz nie. Jak sie kobiete spyta co oferuje, to ona nie odpowie nic i zaatakuje mezczyzne ze nie widzi u niej wiekszej wartosci 🙂 Jak zawsze, wina innych.

   TYPOWA “KOBIETA” KTOREJ NALEZY UNIKAC I O KTOREJ PISZE NA TEJ STRONIE W KAZDYM ARTYKULE.

   1. nie rozumiem po co sie tyle na laile produkujesz, kurwa przeciez to gowno jest niereformowalne, jak wiekszosc bab. maja wytyczne postulaty jakie piszemy i albo sie dostosuja, albo skonczy sie biala rasa. i mamy na to wyjebane. nikt przezemnie przeciez nie bedzie cierpial jak odejde.
    bo ani nikogo po sobie nie zostawiam, ani na nikim mi nie zalezy by kogos bronic przed islamskimi gwalcicielami, nawet moja mamusia jest tak samo madra.
    robila kurwy z moich partnerek i tak samo sie zachowuje i siedzi z kolesiem co ja leje bo lubi. to jej zycie. ma 60 lat i to jej wybory swiadome.
    bo wie, ze nie zyje ze swojej kasy,

   2. Takie kobiety wybierają do związków psychopatów, narcyzów itp. (bo tylko oni potrafią taką skaleczoną psychikę zdominować) później po latach takiej toksycznej relacji no kto jest winny oczywiście wszyscy mężczyźni a nie one.

    1. Nie zawsze. Zaburzone kobiety mogą wybrać też mężczyznę uległego, pantofla, na którym będą miały władzę. Żadna to miłość, ale przynajmniej jest bezpieczeństwo i można wyżywać się na nim, a on nie zareaguje.

     1. A Ty Misiu dalej swoje? Zaburzone kobiety też kochaja i to czesto mocniej 🙂

     2. Zaburzone kobiety kochają mocniej, tak jak łobuzy kochają mocniej. Ten sam typ. Zaburzone kobiety kochają zaburzoną, fałszywą miłością. Patologia, agresja, brak empatii, przemoc psychiczna, seksualna i fizyczna, egoizm, uzależnienia, manipulacje. Tyle że tylko jedną z płci się usprawiedliwia i tylko jedna będzie oznaczona z takiego związku jako ofiara, niezależnie od tego czy była sprawcą, czy nie. Taka to równość płci. Kiedyś latały obrazki po necie, gdzie spijaczona patuska z rozkraczonymi nogami próbuje rapować, że ona kocha bardziej niż dziewczyna z tzw. dobrego domu 😀 na pewno. Musicie się zaburzeni sami dobierać w pary. Tylko to wam pozostało.

  2. Pytali takiego super samca alfa miłośnika koni kogo woli kobiety czy konie, odpowiedział konie bo one nie mówią. Szukasz zainteresowania swoją osobą jeszcze te samonakręcanie, żeby pobudzić w sobie emocje, idź oglądaj sobie tureckie seriale.
   Po twoich przeżyciach to mi wychodzi jakieś borderline lub DDA, DDO, idź do psychologa, psychoanalityka i tam wylewaj swoje żale jacy to faceci są źli, najlepiej mężczyzny.

 16. z cyklu kobiety moga i zawsze one sa ofiarami
  pieprzyć sie z menagerem a potem co jej aktualny chlopak zrobi, pewnie wyrzuci ja na ulice, bo zapewne on placi za wsio
  http://metro.co.uk/2018/02/17/teenager-filmed-sex-act-tesco-manager-says-wants-run-away-brazil-7320689/
  lipiec 2017 slub a juz uprawia seks z uczniami w samochodzie, juz sie w 6 mies nachapała sie kasy na cale zycie i szuka nowego bolca
  http://metro.co.uk/2018/02/18/newly-married-teacher-found-half-naked-car-teenage-student-7321801/


  Edycja: Ile razy mam Ci powtarzać byś sie wyrażał i nie klął co 2 słowo? Nie szanujesz tego miejsca, to nie będą zatwierdzone posty.

 17. coz to tez nie bede wchodzil, ja lubie nazywac rzeczy po imieniu a nie owijac w bawelne. tak podrobki faceta robily 50 lat i mamy efekty.
  a skoro cenzura. to powodzenia, sam spelniasz zadania feminazi by usuwac krytyke

  1. Moje zasady dla gości, tak jak w moim domu. I nie krytyke, bo krytyka, czy podawanie faktów/linków jest dobre, tylko słownictwo jak z rynsztoka będę eliminować. Także sam decyduj co zrobisz i nie manipuluj.

 18. Komentarz kieruję do innych kobiet tutaj.

  Czy to źle, że mężczyźni, którzy waszym zdaniem na was nie zasługują odchodzą z gry zamiast łamać jej zasady albo was oszukiwać? Nie chcecie ich w swoim życiu, więc dlaczego boli was, że oni nie chcą was w swoich?

  Jak czytam co wypisujecie jest tak słabe, że nawet ja tego nie kupuję. Głupota, zupełna niezdolność do logicznego myślenia i emocjonalny chaos – tylko tak to można podsumować. Przekonanie kogokolwiek do czegokolwiek, a tym bardziej wejścia w niekorzystny i pełen poświęceń układ jaki przedstawiacie wymaga sprytu oraz inteligencji.

  Załóżmy, że jakimś cudem ten wasz bełkot sprawi, że odbije im się ta czerwona pigułka i przyznają wam rację. Co wam z tego przyjdzie? Zupełnie nic. Przecież w waszym życiu powinien już być ten wrażliwy, szanujący mężczyzna o zdefiniowanych przez was potrzebach, na którego wzór się powołujecie. Nie musicie nic w sobie zmieniać żeby go zdobyć.
  Jeśli jednak boicie się, że zostaniecie same z gromadką kotów na starość i wspomnieniem tych dwustu rumaków to pewnie podświadomie wiecie, że przeceniacie swoją wartość. Każdy jakąś ma na starcie, a dzięki równouprawnieniu każdy tą wartość może, a wręcz powinien rozwijać.

  Co w takim razie napędza was żeby tu wracać jeśli nie boleśnie oczywisty kompleks niższości będący efektem wygodnictwa?

  1. Zielona. Witam u nas, bo to Twój pierwszy komentarz. Najlepiej jakbyś odpowiedziała jakiejś konkretnej kobiecie, pod jej konkretną odpowiedzą, co da Ci większą szansę na odpisanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *