Skuteczne zasady budowania miłości i związków cz 2.

Kolejna część wpisu poświęconego ogólnym zasadom budowania związków romantycznych, które mają za zadanie pomagać zrozumieć się wzajemnie, ale też trochę tłumaczyć naturę płci. Skuteczne zasady budowania miłości i związków, ale także zrozumienia jakiejś części seksualności obu płci (choć bardziej kobiet, bo jest bardziej skomplikowana) jest potrzebne do tego, by zrozumieć przyczyny i skutki zachowań obu płci już w związkach, czy też w fazie zapoznawania się, a dzięki czemu znaleźć dobre rozwiązania na nasze związkowe problemy.

UWAGA: Jeśli chcesz, by strona utrzymała się w internecie, a twórcy mieli motywację do jej prowadzenia, czy może chcesz podziękować za włożoną pracę, zapoznaj się z tematem:

Wsparcie strony i autoraMożesz zostać dobrowolnym darczyńcą - kliknij, by dowiedzieć się więcej

 

Pierwszą część skutecznych zasad budowania miłości, związków i seksu znajdziecie tutaj, czyli na pierwszych stronach mojego bloga o The Red Pill:

Skuteczne zasady budowania związków, miłości i seksu

Zasadami tymi oczywiście możemy dowolnie szachować i choć są pisane pod mężczyzn, to kobiety inteligentne, które umieją wyciągać wnioski też z nich mogą skorzystać, jeśli chcą wnosić poprawki w swoim zachowaniu, by mieć lepsze związki.

JEDYNE skuteczne zasady budowania miłości i związków według The Red Pill

6. Poprawiaj swoje wady i słabości

Ale obiektywne wady – nie tylko te, które punktuje Ci kobieta (a jak za bardzo stęka wymień na inny model, bo w końcu popadniesz w alkoholizm, by zatamować wieczne nerwy). Jesteś chudy? Ćwicz. Nic nie potrafisz? Zapisz się na kurs (w tym kurs tańca, to nie pedalskie, a pomaga niebywale jeśli chodzi o powodzenie i umiejętności seksualne). Męczy Cię jazda rowerem? Kup samochód. Wyglądasz jak menel? Zacznij się ubierać elegancko.

Pomyśl, masz jakiś problem? Z czymś Ci źle? Mógłbyś być kimś lepszym? Zacznij naprawiać problemy od zaraz. Nie od jutra, nie za tydzień, ale od zaraz. Koniec z odkładaniem spraw, bo Ci się nie chce, bo nie ma potrzeby. Zobaczysz, że im więcej będziesz robił, tym łatwiej będzie Ci osiągać kolejne rzeczy. Im mniej będziesz robił, tym częściej będziesz znajdował wymówki.

7. Ufaj sobie sam mężczyzno, a nie zmiennej jak wiatr kobiecie

Kobiety dużo mówią, często bez składu i ładu, zaprzeczają sobie, a nawet same sobie nie wierzą, gdy składają jakieś obietnice. Kobiety to chaotyczna, roztrzepana, niestabilna, manipulatywna płeć (z reguły). Jeśli mężczyzna obdarowany jest tymi cechami to nazywany jest zaburzonym, a u kobiet to norma. Chcesz by kobieca osobowość zdominowała Ciebie i sposób wychowania Twojego syna? Ściągnij spodnie i sprawdź czy coś Ci tam wisi, czego nie ma kobieta.

8. Uległa kobieta da Ci dobry związek

Skuteczne zasady budowania miłości i związków

Kobietom dzisiaj się wmawia, że uległość jest głęboką wadą, po to by wstydzić się swojej kobiecości, ale nie wiedzą, że w ten sam sposób przeczymy własnej naturze i burzymy związki. Uległość nie pasuje tam gdzie chcemy zdobywać szczyty, karierę, ale uległość pasuje kobietom w związku i zapewnia spokój, oraz szacunek.

Jeśli wyczuwasz, że kobieta podkopuje Ci samoocenę, pewność siebie, robi psychiczne testy byś czuł się gorzej, czuł się winny, to nie jest to kobieta dla Ciebie. Czujesz że kobieta urywa Ci jaja (psychicznie), widzisz, lub wyczuwasz, że nie jest bezpiecznie się z nią zadawać – jak najszybciej usuń ją z życia. Jeśli kobieta się często czepia – uciekaj w rosę. Nie usprawiedliwiaj toksycznej kobiety tylko dlatego że jest ładna, miło się uśmiecha i czasami jest w porządku. Najbardziej słodkie i ciche kobiety mogą być tymi najbardziej podstępnymi.

Nie ma sensu się wykłócać o racje, nie ma sensu by toksyczna manipulatorka była matką Twoich (i kogokolwiek) dzieci, bo przekaże swoje negatywne cechy dalej. Dbaj o swój komfort, dbaj o przyszłość rodziny. Komfort zapewnia kobieta która jest uległa wobec mężczyzny, szanuje go, nie próbuje nim manipulować i dba o męskie potrzeby. Nie ma takich w zasięgu? Nie miej związku. Im więcej z nas będzie odrzucać wredne jędze, tym wrednych jędz będzie mniej, bo wyginą śmiercią naturalną.

9. Jako mężczyzna zawsze będziesz tym winnym i odpowiedzialnym za wszystko co najgorsze

Jeśli kobieta Cię źle traktuje, jeśli zdradza, jeśli odchodzi, jeśli ukradnie Ci pieniądze, jeśli wykorzysta, jeśli nie chce seksu i tak można wymieniać. Wszystko będzie Twoją winą według kobiety i według otoczenia, które kobiety broni i kobietom ufa bardziej kiedy grają ofiary. To ich broń. To mężczyzna ma wnosić wartość i się spisać, kobieta może uciekać od odpowiedzialności. To mężczyzna jest agresorem z natury, a kobieta wrażliwą płcią według The Blue Pill. Mężczyzna który jest inteligentny dobrze zabezpiecza swoje pieniądze, spędza czas ze swoją kobietą, a gdy ona nie okazuje mu szacunku, to wyrzuca ją na śmietnik.

10. Nie oczekuj od ludzi zrozumienia, tylko naucz się bezpośrednio wyrażać swoje myśli, oczekiwania i potrzeby

Stawiaj JASNE granice ludziom. Mów czego nie chcesz by wobec Ciebie robiono, mów co jest dozwolone i wyciągaj KONSEKWENCJE. Nie możesz przyzwalać, przymilać się, lub straszyć konsekwencją, a następnie pozwalać dalej na negatywne zachowania wobec siebie. Nie bój się stawiać ultimatum. Ucz kobietę w związku wyrażania się wprost, bo roszczeniowe, niedojrzałe kobiety mają z tym nieustanny problem, a to powoduje niezrozumienie i w konsekwencji kłótnie, a z tej strony niedaleko do zdrad i rozstania. Oczywiście będziesz winny, patrz pkt 9.

Skuteczne zasady budowania miłości i związków

11. Kobiety manipulują nawet przez sen 😉

Gdy zwracasz uwagę na negatywne kobiece zachowania, które są dla niej niewygodnymi faktami, kobieta będzie starała się odwrócić kota ogonem i powiedzieć ,że “hejtujesz”, “obrażasz”, “nienawidzisz”, “coś masz nie tak pod kopułą”, abyś tylko nie odkrył jej zakłamania (w tym całej populacji kobiet, bo wiedzą doskonale, że im gorsza opinia o kobietach tym mniej władzy). Pamiętaj, że kobiety mówią jednym głosem tylko w momencie kiedy mówisz źle o ich płci (nieważne czy prawdziwie), ale poza tymi sytuacjami częściej wzajemnie się nienawidzą.

Te kobiety, które są prawdziwe, są wyjątkowe i skarbami tej ziemi. Ale to mniejsza garstka. Kobiety podobnie jak dzieci używają manipulacji do osiągania swoich celów. Jedne robią to świadome inne nie. Kobiety rozmawiające wprost, umiejące wyrażać potrzeby i nie emocjonujące się (co składania do manipulowania) to malutka garstka kobiet. Niestety bardzo wiele kobiet świadomych swoich przywarów manipulacyjnych ma niską samoocenę, ponieważ nie są nauczane odpowiedniego, dojrzałego działania, tylko karcone za swoje zachowania.

Mimo wszystko kobiety manipulują i z tym trzeba handlować.

Kobiety w związkach odwracają kota ogonem w sytuacjach kiedy ich manipulacje zostają odkryte, abyś przestał używać w relacji z nimi swojego racjonalnego mózgu. Abyś stracił nad sobą panowanie. Abyś sobie samemu nie ufał. Abyś wyszedł na tego winnego i tego który postępuje nieodpowiednio. To jest test czy dasz się nabrać, urobić czy dasz się wykorzystywać. To jest shit test czy kobieta będzie mogła Tobą łatwo sterować, czy będzie bezkarna. Jeśli jesteś człowiekiem, który ulega dla “świętego spokoju”, to nie spodziewaj się powodzenia w swoich związkach. Zahukany pantofel to żaden wzorzec dla dzieci i żadna miłość dla kobiety, ponieważ to ona zdominowała go psychicznie.

Chcesz mieć lepsze rezultaty z kobietami to zapomnij o tym jak Cię źle wychowywano.

12. Nie dawaj kobiecie myśleć za Ciebie

Jeśli kobieta wie lepiej od Ciebie i uważa, że zna się lepiej, niech działa i ponosi konsekwencje tego na czym uważa, że się zna. Nie wyręczaj, nie ugłaskuj. Jeśli nie wie lepiej od Ciebie nie pozwalaj jej się mądrzyć.

Jeśli kobieta chce uzmysłowić Cię jaki jesteś (tym bardziej negatywny) nie słuchaj tego. Miej własne zdanie nie tylko o otaczającym świecie ale o sobie samym też. Świadomość siebie to podstawa z kobietami, bo jeśli uważasz siebie za gówno, to kobieta też będzie Cię traktować jak gówno.

Wielokrotnie tłumaczyłem dlaczego jedna z cech ciemnej triady jest ważna dla mężczyzn, by uzyskiwać pożądanie i podziw kobiet. Mężczyźni ciemnej triady (dranie) to narcyzi, a narcyz nie da sobie obniżyć samooceny choćby miał paść z wycieńczenia. Kobiecie odechce się atakować narcyza w trymiga, bo narcyz zemści się na niej podwójnie. Kobieta będzie się bała narcyza (drania), więc będzie unikać rozjuszania go.

Absolutnie nie namawiam do takich zachowań, ale tłumaczę mechanizm. Warto mieć wgląd w to, że tak jak siebie traktujesz, tak będą traktować Cię inni. Samoocena to klucz i najlepiej jakby była to obiektywna samoocena. Fałszywa też pewien czas z kobietami działa, bo działa na ich emocje, a tym się kierują w życiu. Nieważne czy coś jest prawdziwe, kobiety też malując się i udając silne i niezależne nie są prawdziwe, a ich próżność też jest narcystyczna.

Niestety fałszywa samoocena działa moment, a następnie kobieta shit testuje Ciebie po to by wiedzieć jaki jesteś naprawdę. To się nigdy nie skończy. Musisz mieć trwałą, spójną ze swoimi poglądami i wartościami osobowość.

13. Jeśli kobieta Cię zostawia, rzuca, zdradza – zostaw ten etap momentalnie za sobą

Skuteczne zasady budowania miłości i związków

Zerwanie związku przez kobietę traktuj jako nagrodę. Od tego momentu uwalniasz się od kogoś kto nie kochał Cię szczerze, więc nie miałbyś z nią pozytywnych przeżyć. Od tego momentu jesteś bardziej doświadczonym człowiekiem i masz nową, zupełnie nową szansę znaleźć kogoś bardziej wartościowego od byłej.

Byłej nie ma, znikła, umarła, przepadła. Po prostu. Nie wydzwaniaj, nie proś, nie tłumacz, zachowaj dumę, miej samoocenę na swoim miejscu po tym jak to kobieta Cię rzuca.

To jej strata. Zobaczysz, że będzie o Tobie myśleć nawet za 20 lat i zastanawiać się czy warto było Cię rzucić.

… no chyba że staniesz się bezdomnym i będzie o tym wiedziała. Ale to rzadkość. Jej aktualne problemy w jej aktualnym związku będą jej o Tobie przypominać.

Wszak one zawsze wracają.

14. Nie bazuj na tym co się działo wczoraj, 5 dni temu, rok temu w waszej relacji

Kobiety kierowane są emocjami, a nie zasadami, lojalnością i wdzięcznością. Wręcz wdzięczność sprawia im dyskomfort w sytuacji kiedy nie jest przyjemna. Kobiety bolą narzucane zasady, tak jak bolą zasady dzieci tworzone przez rodziców – dzieci zasady uważają głównie za kary. Dlatego kobiety wolą emocje, to wszystko co przyjemne, korzystne, a nie to co należy robić.

Jeśli rok temu zrobiłeś dla kobiety wielką rzecz i była przeszczęśliwa, pożądała, nie znaczy, że jeśli przypomnisz jej to, to będzie odczuwała tą samą emocję.

Przeszłość i przeszłe czyny wobec kobiety nie obligują do tego, by w czasie teraźniejszym zachowywała się tak jak wcześniej. Z kobietami jest tylko tu i teraz! Nie ma tego co było 5 minut temu, nie ma tego co będzie za 5 minut, bo to się wszystko zmienia.

Kobiece wymagania w przód i zwiększające się stopniowo wraz ze stażem relacji opisuje Prawo Briffaulta. Do znalezienia w innej części mojego bloga o The Red Pill.

Będziesz najlepszą opcją z mężczyzn dla kobiety to kobieta nie odejdzie. Nie będziesz, to choćbyś wypruwał flaki to i tak odejdzie twierdząc, że jesteś winny waszemu rozstaniu.

15. Kobiety kłamią, że nie chcą seksu i nie jest dla nich ważny

Oczywiście, że seks dla kobiet jest ważny. Dla kobiet seks jest nawet ważniejszy niż dla mężczyzn. To kobiety czepią więcej satysfakcji seksu, to one mają wielokrotne orgazmy, to one nie muszą się w seksie namęczyć, bo są i chcą być bierne. To ich ciało i mózg odbierają więcej bodźców seksualnych i mają więcej stref erogennych. To kobiety bez czułości stają się dużo bardziej nieszczęśliwe niż mężczyźni przygotowywani na twarde warunki od początku życia.

Skuteczne zasady budowania miłości i związków

To kobiety chcą kontrolować mężczyzn seksem i sprzedawać siebie za zasoby. Tylko dlatego się z nim tak ociągają (wyjątek, nie traktują Cię poważnie, lub jesteś niesamowicie rozchwytywanym kąskiem, przez co kobieta staje się desperatką – rzadkość).

Najpierw coś wniesiesz, będziesz rozbawiał, adorował, zapewnisz coś dobrego kobiecie, a ona odpłaci się seksem. Czy tak nie wygląda większość początków związków?

To nie kobiety inicjują znajomości, nie kobiety się starają o mężczyzn, nie one zalewają pomysłami, nie one imponują wiedzą i umiejętnościami, zaradnością. Nie one chcą za wszystko mężczyźnie płacić i nie one są aktywnymi w seksie.

To kobiety chcą by w każdym aspekcie się O NIE troszczyć i jeśli nie będziesz odpowiedni, to kobiety wyłączają seks, by Cię ukarać. To kobiety decydują o tym czy seks będzie czy nie, więc to Ty mężczyzno musisz według nich się wykazywać, by go mieć.

Ale jest mały, maluczki szkopuł. To kobiety bardziej przywiązują się poprzez seks. To kobiety nie potrafią zrezygnować z DOBREGO seksu. To mężczyznom potrafi (nie znaczy, że zawsze tak jest) wystarczyć chwila seksu raz na miesiąc i nie mamy tak dużych wymagań, jak kobiety.

To kobiety bez czułości więdną, tak więc jeśli jesteś w seksie dobry i nie dasz się nim manipulować, to kobieta zawsze wróci.

16. Kobiety potrzebują solidnego usprawiedliwienia by pójść z Tobą do łóżka

Niestety. 2000 lat represji seksualności kobiet głównie poprzez religię utwierdziło w nas pewne zachowania, których jeszcze się nie wyzbyliśmy. Kobiety nie chcą wyjść na łatwe, dziwki, puste, zwierzęce, dlatego potrzebują usprawiedliwienia i umotywowania tego, że poszły do łóżka (np. “to z miłości”, “miał to coś”, albo “to on mnie do łóżka zaciągnął!!!”). Kobiety chcą traktować seks jako dar, jako coś wielkiego, głębokiego, odzwierzęcego, aby nie mieć niskiej samooceny i poczucia winy, że zrobiły to z byle kim, byle gdzie i byle jak.

Narcyzm każe kobietom dorabiać wyższe ideologie do niskich instynktów. Narcyzm każe kobietom mówić ładnie o zwykłych rzeczach.

Uważaj, nieodpowiedzialność kobiet w tym względzie na zachodzie jest coraz bardziej poważna i po słabym seksie często mszczą się na mężczyznach zgłaszając molestowanie i gwałty, mimo że chciały tak samo a może nawet bardziej tego seksu.

Kobiety mają naturalne zdolności manipulowania umysłami innych – swoimi także. Dlatego tak łatwo usprawiedliwiają swoje grzechy i złe zachowania. Tak łatwo zrzucają winy na innych, tak łatwo porzucają odpowiedzialność i tak łatwo motywują swoje zachowania.

16a. Dasz kobiecie solidny powód do uprawiania seksu, będziesz miał seks

Najlepiej aby ten powód nie był logiczny. Co to oznacza? Nie zadziała zdanie “zróbmy to, będzie nam dobrze” (chyba że już jesteście na etapie wielkiej miłości). Kobieta musi zaufać, musi wiedzieć, że nie ocenisz jej negatywnie, musi wiedzieć, że nie widzisz jej kompleksów, a te jak wiadomo kobiety wynajdują z kapelusza.

Dla kobiet: to dlatego mężczyźni kłamią o miłości, by dobrać się Wam do majtek, bo robicie zbyt często wielkie halo z seksu, mimo że już dawno mamy solidne zabezpieczenia.

Przestaniemy traktować się jako wyższy gatunek niż zwierzęta, a zacznijmy uważać seks uznawać za instynkt rozpłodowy, czystą przyjemność, która zachęca nas do rozmnażania, to nie będziemy się wzajemnie ranić kłamstwami. Bo to jest instynkt, z tym nie można się kłócić. To zostało w nas zaimplementowane i nie mieliśmy na to żadnego wpływu.

Dopiero w trwałym związku seks może być wyrażaniem uczuć, bo pamiętajmy: kobieta która nie pożąda nie kocha, bo jeśli kobieta kocha to całą sobą. Nie ma nic po środku. Kobieta to jedna emocja nałożona na drugą przełożona przez trzecią. Jeśli kobieta nie ma do Ciebie emocji, jest zimna. Jeśli kobieta nie pożąda nie macie ze sobą więzi. Patrz na kobiece pożądanie seksualne. Jeśli go nie ma, wiesz co robić.

Ciąg dalszy nastąpi.

Jeśli podobają Ci się nasze teksty i chcesz być powiadamiany o kolejnych, to polub profil redpillersi.pl na facebooku, twitterze, czy google+.

Link do strony redpillersi.pl na facebooku

Będziemy też wdzięczni za udostępnienia naszej strony na chociażby Twojej tablicy fb, czy innych portalach, ponieważ nie dość, że pozwolą rozwinąć naszą społeczność, to dają też nam motywację do pracy, do szukania ciekawych tematów i źródeł. Możecie też założyć u nas konto, pisać komentarze pod tekstami (na facebooku zwiększają zasięg strony), pytać, chwalić, ganić, opisywać swoje problemy, spostrzeżenia, czy podsuwać pomysły na tematy (zakładka kontakt). Do następnego! 🙂

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Skuteczne zasady budowania miłości i związków cz 2."

avatar
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Psiczar
Gość

“Niestety. 2000 lat represji seksualności kobiet głównie poprzez religię utwierdziło w nas pewne zachowania, których jeszcze się nie wyzbyliśmy. Kobiety nie chcą wyjść na łatwe, dziwki, puste, zwierzęce, dlatego potrzebują usprawiedliwienia i umotywowania tego, że poszły do łóżka (np. “to z miłości”, “miał to coś”, albo “to on mnie do łóżka zaciągnął!!!”). Kobiety chcą traktować seks jako dar”

A parę linijek wcześniej napisałeś o plusach posiadania uległej kobiety. Trochę konsekwencji – albo wyzwolenie seksualne, skakanie z kwiatka na kwiatek i pełna realizacja hipergamicznych instynktów albo odpowiedzialność. Jeśli ktoś szuka usprawiedliwień, to znaczy, że zdaje sobie sprawę iż jego czyn jest ( lub może być odebrany) jako niewłaściwy. Religia to jeden ze sposobów na powściągnięcie temperamentów seksualnych, dzięki czemu możliwe było tworzenie rodzin, a instytucja rodziny miała sens. Kobiety są represjonowane i potrzebują wyzwolenia własnej seksualności? Cała ideologia redpill bazuje na wniosku odwrotnym – iż to właśnie pełne wyzwolenie seksualności odpowiada za niemożność budowania związków, będąc fundamentem współczesnych problemów na linii damsko-męskiej.