Ważne! Zmiana nazwy domeny strony

Witam czytelników serdecznie i proszę o wyrażenie opinii na temat zmiany nazwy domeny strony. Na ten moment nazwa strony brzmi redpillersi.pl, aczkolwiek zostało nam zasugerowane, że przydałaby się bardziej neutralna nazwa.

Zmiana nazwy domeny strony

Jeśli uda się uzbierać wymaganą kwotę w maju, to w czerwcu strona będzie działała już na innym, lepszym, bardziej pojemnym serwerze (na ten moment przekraczamy niestety praktycznie dzień w dzień nadane limity i strona może zostać zbanowana). Wraz ze zmianą serwera myślimy też nad zmianą domeny.

Jeśli ktoś zna prosty sposób na przekierowanie strony, to prosiłbym o podzielenie się informacją. Nie chcemy przecież, by stali użytkownicy wpisując redpillersi.pl zauważyli pustą stronę i sądzili, że zniknęliśmy z internetu.

Która nazwa domeny (nazwa linku do strony) byłaby najlepsza?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nie wiemy czy warto, by w nazwie strony umieszczać płeć, aby także nie odstraszać kobiet, które są u nas potrzebne. Proszę o wyrażenie zdania.

Do wyboru mamy albo polską nazwę, albo angielską, więc też warto zagłosować:

Czy lepsza byłaby polska, czy angielska nazwa strony?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

 

Jednocześnie przypominam, że jeśli chcecie, by strona nie zniknęła, widzicie sens w naszej idei, to warto zostać regularnym darczyńcą:

Wsparcie strony i autoraMożesz zostać dobrowolnym darczyńcą - kliknij, by dowiedzieć się więcej

 

Można też wyrazić swoje zdanie na naszym fanpage’u na facebooku:

Dodaj komentarz

34 komentarzy do "Ważne! Zmiana nazwy domeny strony"

avatar
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Życie jest piękne
Gość

Moim zdaniem RedPillPolska.pl jest najlepsze. Jeśli w nazwie mamy mężczyznę to może sugerować, że jest to tylko dla mężczyzn

Powinniśmy zostać z Red Pillem w nazwie. Co myślicie ?

Artur
Gość

Nazwą musi być męska i tak prędzej czy później trafią na stronę kobiety.

nieromeq
Gość

Jesli zmiana jest konieczna, to jak dla mnie najlepsze redpill-polska, bo cały koncept redpill jest fundamentalny, a jest wiele blogów z różnymi poradami dotyczącymi relacji, psychologicznymi itp. Męskie coś tam też jak dla mnie trochę jakby z góry zawęża perspektywę i może nastawiać nowych gości negatywnie, że to taka męska jaskinia, w której sobie narzekają na kobiety hehe.

kuba
Gość

Nie może odstraszać kobiet, wtedy traci to wszystko sens. I dziękuję za Wasze teksty.

Red_as_fuck
Gość

Sugerujesz, że kobiety boją się samców, mężczyzn? One przychodzą tutaj właśnie po waszą męską uwagę, skubnąć wam trochę atencji.

Dawid
Gość

Przekierowanie można zrobić na wiele sposobów, najprostszy jeśli masz dostęp do konfiguracji serwera to zwykły redirect http 301, możliwe że jest jakaś wtyczka do WP do tego.

humidorek
Gość

Nie zmieniałbym adresu. Raz, że dziś nie ma to już takiego znaczenia, jak kiedyś, dwa, że wiele osób już obecną zna. Uważałbym też z przekierowaniami, a raczej ze zmianą struktury strony (inne adresy poszczególnych stron), bo wiele linków prowadzących do konkretnych artykułów przestanie działać.

Red_as_fuck
Gość

Linki nie przestaną działać, jeśli zostaną zrobione przekierowania. Zresztą nie zostało powiedziane czy zewnętrzne linki generują jeszcze jakiś ruch.

Mortanis
Gość

Jak dla mnie zmiana nazwy jest zbędna. Ktoś kto nie jest zainteresowany tematem, lub o wąskim światopoglądzie i tak zdania nie zmieni.
Swój głos oddaje na status quo, którego niestety brak w ankiecie.

Lech
Gość

Sprawdziłem dwie pierwsze domeny z ankiety, obie wolne – robicie to źle – najpierw się domeny rezerwuje (bezpłatnie na okres 14 dni), a potem robi publiczną ankietę, bo po co ta ankieta, jak zaraz te wszystkie domeny mogą przestać być dla was wolne. Co do przekierowania – robi się to w konfiguracji serwera. A tak w ogóle co jest złego w dotychczasowym adresie?

M.C.
Gość

Może zostać jak jest, ewentualnie redpillpolska.pl lub theredpill.pl albo jakieś odmiany typu the.red.pill-polska.pl / redpill-polska.pl / redpill.polska.pl,
albo jeszcze inaczej, moje dwa faworyty: swiat.redpill.pl; okiem. redpill.pl
inne: perspektywa/prospekt.redpill.pl ; redpillvision.pl etc.

Red_as_fuck
Gość

Hej, zostawiłem tutaj komentarze. Przepadły? Mogę rozwinąć myśl, jeśli okazały ci się pomocne. Jeśli jednak nie, to daj znać, nie ma potrzeby tracić swojego czasu.